SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Препоръчайте ми фирма за превод на сайт

myth

New member
Ако някой може да ми препоръча читава фирма за превод ще му бъда много благодарен.
Става въпрос за превод на сайт на около 30 езика, и ми е много спешно.
В нета попаднах на 1-2 фирми, които явно не искат да работят - една от тях е Арте Док , адски съм недоволен от отношението към клиента, а и се съмнявам че имат ит специалист, вече 4 дена чакам отговор на запитване и май няма да го дочакам.
 
За: Препоръчайте ми фирма за превод на сайт

За: Препоръчайте ми фирма за превод на сайт

http://www.proz.com/
Пусни каквото имаш да превеждаш тук.
Тук ще ти свършат работа. Е, няма да е евтино. :)
 
За: Препоръчайте ми фирма за превод на сайт

За: Препоръчайте ми фирма за превод на сайт

Отсега ти казвам, че няма таква фирма. Този, който ще превежда, трябва да разбира от материята, която превежда. А преводачите у нас, превеждат механично слагат едни думички, с които заменят другия език без изобщо да се постарят да видя/разберат дали аджеба това, което са превели е вярно. И това го заявявам съвсем отговорно като човек опитал се да преведе патент в няколко агенции (една от тях беше артедок) и в няколко частни контакта.
 

Горе