SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

първият PR7 бг сайт

Re: първият PR7 бг сайт

А колко сайтове с PR 6 видях вече... не е истина...
Аз не се сдобих с 6-ца на главната, но за сметка на това над 20 5-ци по вътрешните (сори, не правя линк ексчейндж;D).
 
Re: първият PR7 бг сайт

Еми нормално е host.bg, tyxo.bg, kefche.com и някой други да имат 7 те са на едни и същи пичове дечица :) и кой друг има по-качествени линкове :) искам и аз каунтър да направя, но ... не съм достатъчно добър :)
 
Re: първият PR7 бг сайт

Еми нормално е host.bg, tyxo.bg, kefche.com и някой други да имат 7 те са на едни и същи пичове дечица

Ставаше дума за kefche.BG, иначе kefche.com си е със шестица. Иначе дали са или не са на едни и същи пичове, не си напълно прав.
 
Re: първият PR7 бг сайт

Ами .. истината си остава в бековете май. Примерно kefche.bg има СЕО скор от 45, които го правят май само ПРа и Бековете. Друго нямат, щото са един голям форвард кум kefche.com

Ама имат 500,000 бека (от футера на тиксото) и от там ПР7.
 
Re: първият PR7 бг сайт

Високият ПР на университетите не е изненадващ. Просто имат десетки партниращи университети, организации и фондации от България и други страни, които им дават качествени линкове.
 
Re: първият PR7 бг сайт

Осмицата на Американския си е доста сериозно постижение дори за Америка.
 
Re: първият PR7 бг сайт

Високият ПР на университетите не е изненадващ. Просто имат десетки партниращи университети, организации и фондации от България и други страни, които им дават качествени линкове.
Аз не се изненадвам, просто споделям, защото в темата никой не беше казал за тях.
Сега остава да намерим и кой поддържа сайтовете и да си направим някой домейн с поне 8-ца :)
 
Re: първият PR7 бг сайт

честито на писалите на първата страница в темата, хванала е 6-ца, благодарение на линка от блога на Ники :)
Другите 2 страници са хванали 4-ки
 
Re: първият PR7 бг сайт

Честита 7 на сайта на Шуменски университет.

И отделни поздрави на Enzo_01 - сайтописача и мой бивш съквартирант.
 
Последно редактирано:
Re: първият PR7 бг сайт

Хахаха :) Аз пиша от дъжд на вятър, а виж - оцелил съм правилната тема в която да пиша ;) Добра изненада - сега ти видях поста и погледнах ПР-а :)


честито на писалите на първата страница в темата, хванала е 6-ца, благодарение на линка от блога на Ники :)
Другите 2 страници са хванали 4-ки
 

Горе