SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Официален старт на Новини.бг

MacTeP

Senior Member
Днес 1-ви декември стартирахме голям проект по който работим от 1 година - Novini.BG
- Новини.БГ е отворена онлайн медия! Всеки от вас може да публикува и да е част от нашата социална общност.
- В Новини.БГ коментираме всичко, което е обществено значимо. Тук ще намерите новини, пренебрегвани от другите медии.
- В Новини.БГ не симпатизираме на определени градове, спортове, партии, политици или личности. Вие решавате кои новини са обществено значими!
- Ние държим на авторските права, качеството, достоверността, разнообразието и актуалността на материалите.

Можете да се регистрирате за да се възползвате от следните възможности!

Като Потребители...

Безплатна Реклама
Можете да рекламирате безплатно Ваш сайт чрез ВИП линк. Броя показвания на рекламирания сайт ще зависят от Вашите презареждания на страниците на Новини.БГ. Пример: Ако отваряте 75 наши страници на ден, имате право на 150 показвания на сайта, който рекламирате.

Любими Категории
Можете да четете само това, което Ви интересува, чрез опция за определяне на любими категории.

Любими Материали
Можете да запазите харесваните от Вас материали в "Любими" и да имате бърз достъп до тях по всяко време.

...или като Журналисти

Революционна „Медия 2.0"
Новини.БГ е една от най-революционните медии в света, направена от самите потребители. Вие можете да сте част от това.

Свобода на Словото
Вие ще можете да дадете гласност на теми и новини, пренебрегвани от другите медии.

Разнообразие
Вие имете свободата да публикувате, каквото пожелаете – новини, статии, статистически данни, снимки, видео, аудио и други.

Гъвкавост и Мобилност
Вие може да изпращате материали от всяка точка на света, по всяко време и от всяко устройство с интернет!

Социална Общност
Вие ще бъдете част от голяма социална общност. Ще можете да се регистрирате в медия клуба на Новини БГ и да натрупате нови познанства, ценни контакти и практически опит!

Ресурсен Център
Вие ще получите реална възможност за развитие. Ще имате постоянен достъп до нашия ресурсен център, за да се осъвършенствате в областта, която обичате!

Рекламно пространство
Вие ще притежавате рекламно пространство (размер 468х60 навсякъде в сайта, където има публикуван Ваш материал), което може да ползвате както намерите за добре!

Награди
Вие можете да спечелите някоя от нашите ежемесечни награди за добра журналистика – категориите и наградите ще запазим за изненада!

Регистрирайте се на www.novini.bg
 
Re: Официален старт на Новини.бг

Успех и от мен...

П.С. ахахах "попътни кликове :D" мн добър израз ;)
 
Re: Официален старт на Новини.бг

Успех и от мен.
буквите от логото изглеждат малко назъбени при мен.
 
Re: Официален старт на Новини.бг

Браво!
Радват окото и душата такива проекти :)
Само една малка забележка от мен, за ТОП НОВИНИ
Прекалено бързо се сменят и честно казано, нито една не е възможно да я прочетеш до края :)
ако можете да направите всеки да избира скороста на редуване или да я намалите малко, според мен ще е по-добре :)
Късмет с проекта :)
 
Re: Официален старт на Новини.бг

То се върти така за да видиш заглавията и картинките. Ако цъкнеш на нещо определено спира :)
 
Re: Официален старт на Новини.бг

Днес случайно попаднах на този сайт и ми скъса нервите докато се зареди цялата страница. Изключих JS и страницата се зареди нормално. Вие си знаете, ама толкова тежък интерфейс отблъсква потребителя.
 
Re: Официален старт на Новини.бг

Доста тежък.
Адсенс в такъв претенциозен сайт изглежда мизерно.

Голяма каша в рубрикатора: топ-новини, последни новини, всички новини, Още Видео, Реклами от Google, Още Фото Новини, Избрани (от кого са избрани?), Още избрани материали.

Две менюта: вертикално и хоризонтално. Горе - Кино и театър, вляво - Изкуство. Ъъ.
Цъкам Кино и Театър: Топ новини "Близо 3 часа сигнал за бомба затвори ЖП гара Пловдив"

Защо да се регистрирам?

Бутон "Начало" пак цепи мрака.


Едит:

22 Януари 2009
Четвъртък
15:16:08

Днес любимецът на няколко поколения българи - Георги Калоянчев навърши 84 години
13/01/2009 17:42 | Кино и Телевизия | Десислава Иванова Маноилова
Преглеждания: 131| Коментари: 4 | Рейтинг: 3.09


Може би, и не зависи от Мастера тоз контент. Но елементарен архив на новините не се намира. И аз си помислих, че Калоянчев е роден на 22 януари, като вие го поздравявате още на 13.
 
Последно редактирано:
Re: Официален старт на Новини.бг

сега гледам това
всичките снимки са мноооого големи и се оразмеряват.

1024px × 768px (scaled to 100px × 75px)
214.59 KB (219736 bytes)

И не само тук е така ... и при четене на статия е пак така

Адски тежък

И има нужда от оптимизиране на кода

време за зареждане от 2.18455195427 е направо трагично и аз време под секунда невидях ...
 
Re: Официален старт на Новини.бг

Ако все пак някой обръща внимание на тези коментари - графиките са доста грапави :/
 

Горе