SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

lqlqlq

New member
Искам да ви предупредя, че точат лични данни в nullbg.club и паролите в сайта им са plain text. Ако мислите да им ставате потребител, пишете пароли, които не ползвате на други места!

Също така, предлагат разни уеб скриптове и системи, ако ги ползвате - ползвайте си ги на ваша отговорност!
Темата е с цел предупреждение, за да си имате едно на ум, ако попаднете на тях!

Скайпа на Necrosis (Oximoron) или (CodeObFuscation) е death_metal_night93
Сега има и нов колега Malware (iNikolaew), ако сте го срещали някъде - игнор и за него. Той е доста по-дребен, може и пубертета да не го е хванал още.
Това са бившите CWI.

Ето снимки:

i.imgur.com/3bHqXOy.png
i.imgur.com/MpNSqQL.png
i.imgur.com/8Xpq1NI.png
i.imgur.com/x5jIqw3.png

Вече има човек, който им е жертва! (Слава Богу - не съм аз!) Бъдете внимателни, когато посещавате сайта им! Бъдете внимателни и за това - какво сваляте от там!
В сайта им има донаторски достъп, където ви искат пари, за да имате достъп до разни неща - не им се връзвайте! Хората освен от хакване, идея от друго си нямат!
Темата е породена от лична драма помежду ни, но аз съм ви информирал, вие си решавате дали може да им се има доверие!
 

Горе