SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво ще кажете за 5 бамбини?

bgkulinar

Меринджей
Искате ли ново СЕО състезание с награден фонд над 5к лева? Искате, не искате - ще го имате. От първи откомври 12 часа на обяд. Много и големи награди.

И така, ключовата дума е.... Е, за нея ще почакате :).

Приемаме всякави съвети, макар да си запазваме правото да не се съобразим с тях :p.
 
Re: Какво ще кажете за 5 бамбини?

Предлагам да дадете шанс на повече хора да помиришат парите :) Ако може повече дисциплини да въведете.

п.с. Думата може и на лично да ми пуснеш, то аз, дори и сега да я знам, пак няма да мога да спечеля :D
 
Re: Какво ще кажете за 5 бамбини?

Предлагам да дадете шанс на повече хора да помиришат парите :)
Бъди сигурен, че всеки от участниците ще има шанс

Ако може повече дисциплини да въведете.
Това не го рабрах. Все пак не организираме олимпиада.

п.с. Думата може и на лично да ми пуснеш, то аз, дори и сега да я знам, пак няма да мога да спечеля :D
Шушумушушушу. Чу ли я:cool:?
 
Re: Какво ще кажете за 5 бамбини?

Айде, дайте им шанс да ги помиришат и направо ми ги преведете на мен.
 
Re: Какво ще кажете за 5 бамбини?

Е дисциплините може да са:

1. Първо място в гугъл (това е ясно, ама по-хитро ще е първо място в бинг.ком :D)
2. Най дълго време на първо място (маратонско бягане)
3. Най голям скок в резултатите (отговаря на скок дължина)
4. Най много ключови думи в страницата на участника
5. Най неудачен сайт участващ в състезанието :)
 
Re: Какво ще кажете за 5 бамбини?

@biks ако състезанието продължи само 2 седмици хората, купили най-много линкове, ще спечелят, иначе няма да има време за истинските бели/сиви и черни шапки :)
 
Re: Какво ще кажете за 5 бамбини?

Най-добре правилата да са същите. Какво лошо имаше в предните?
 
Re: Какво ще кажете за 5 бамбини?

Ще валят тази зима пари

Аз и моят екип от 10 човека също ще прави сео състезание

Нагрден фонт - мхм доста ще е - човека който спечели и двете сео състезание ще си осигури нормален живот за около 2 години.

Плюс това ще е разделно на гугъл и бинг

Ако има човек и на двете търсачки първо място зима 2 x награда
 
Re: Какво ще кажете за 5 бамбини?

Искате ли ново СЕО състезание с награден фонд над 5к лева? Искате, не искате - ще го имате. От първи откомври 12 часа на обяд. Много и големи награди.

И така, ключовата дума е.... Е, за нея ще почакате :).

Приемаме всякави съвети, макар да си запазваме правото да не се съобразим с тях :p.

Ще има ли горен лимит някакъв, ограничаващ кооперирането проформа. Все пак някои фирми управляват по 500 сайта и нагоре и тогава всяко сео състезание се свежда до проста математика в цената на отстъпката на бак линковете.
 
Re: Какво ще кажете за 5 бамбини?

еххх суперрр, нямам търпение вече :)
Спонсор предполагам пак rent.bg, защото една година по-късно все още са номер 1 за rent a car и предполагам са доволни ...
 
Re: Какво ще кажете за 5 бамбини?

bgkulinar, под допълнителни дисциплини имам предвид нещо от вида

първи в гугъл.ком
първи в бинг.ком
първи в яху.ком
участник с най-много беклинка
участник класирал се в топ 10 с най-малко бек линка

и други някакви такива

p.s. запазвам си правото да не ви се сърдя ако не вземете присърце предложенията :p
 
Re: Какво ще кажете за 5 бамбини?

bgkulinar, под допълнителни дисциплини имам предвид нещо от вида

участник с най-много беклинка
участник класирал се в топ 10 с най-малко бек линка

Винаги ми е било интересно като чуя подобно: беклинка спрямо кой? Фактически беклинкове, които да изгепиш ръчно, индексирани от гугъл, бинг, яху, я, джабсе?
 

Горе