SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adsense <-> Adwords рекурсия

Последно редактирано:
Re: Adsense <-> Adwords рекурсия

Много е просто, БНТ са направили кампания и са забравили да изключат собсвения си сайт, а вие сега им изкликахте бюджета :).

От личен опит споделям, че реклами на собствен сайт са с най-висок ЦТР, което пък води до други благинки, които не са тема на тази тема ;).
 
Re: Adsense <-> Adwords рекурсия

Много е просто, БНТ са направили кампания и са забравили да изключат собсвения си сайт, а вие сега им изкликахте бюджета :).

От личен опит споделям, че реклами на собствен сайт са с най-висок ЦТР, което пък води до други благинки, които не са тема на тази тема ;).

До сега не съм забелязвал мои реклами да се появяват на същия сайт, макар, че са били с много висок бид. Все си мислех, че G е малко по-умен и не допуска подобни неща.
 
Re: Adsense <-> Adwords рекурсия

До сега не съм забелязвал мои реклами да се появяват на същия сайт, макар, че са били с много висок бид. Все си мислех, че G е малко по-умен и не допуска подобни неща.
Гугъл прави това, което му кажеш. Защо да правят изключение за собствения ти сайт? Ако не искаш, просто го изключваш.
 
Re: Adsense <-> Adwords рекурсия

Много надценявате маркетинга на БНТ. Почти сигурна съм, че там няма и 1 човек, който знае какво животно е AdSense, камо ли да дават пари за него. Все пак работата им е да продават реклама и филми.

Пък и нали обясниха и в блога на Иво за какво иде реч - именно за Ad Manager
 

Горе