SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Форумът се зарежда бавно

Nettrio

New member
От няколко дни и при мен форума зарежда изключително бавно, над минута за отваряне на страница, а за писане на лично съобщение се бави по няколко минути...Проблема само при мен ли е?
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

Re: Форумът се зарежда бавно?!

От няколко дни и при мен форума зарежда изключително бавно, над минута за отваряне на страница, а за писане на лично съобщение се бави по няколко минути...Проблема само при мен ли е?

Не е само при теб. Предстои оптимизация на сървъра, на който се намира форума доколкото е възможно. Проявете малко търпение.
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

Re: Форумът се зарежда бавно?!

толкова много ли товари ...

Мисля, че горния пост отговаря на въпроса ти, щом се налага намеса очевидно има нужда от такава.
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

Re: Форумът се зарежда бавно?!

Предстои оптимизация на сървъра, на който се намира форума доколкото е възможно.
После Шефа ще разправя колко прекрасен софт бил вБуллетин. Джиткам едно пхпББ3 доста по-натоварено от форума и досега не съм имал проблем с него. Ако не вервате, питайте Драго Делтата (да не се бърка с Драго чая).
 
Re: Форумът се зарежда бавно

Никъде не съм писал, че проблема е в VBulletin-а
 
Re: Форумът се зарежда бавно

На сървъра има още 100 неща...

Ако бави форума сърдете се на адблокърите. Като има повече пари от реклама, ще има и отделен сървър. ;)
 
Re: Форумът се зарежда бавно

На сървъра има още 100 неща...

Ако бави форума сърдете се на адблокърите. Като има повече пари от реклама, ще има и отделен сървър. ;)

на мен от вереме на време ми бави...а нямам адблокъри... бтв... на реклами през живота си съм кликал 3 пъти.
 
Re: Форумът се зарежда бавно

:) май друга беше приказката за ад-блокъра
който ползва не гледа реклами. зарежда му по-бързо (минимална разлика) ама намаля прихода на форума от реклама...
под по-бързо разбирайте недоловимо по-бързо. и с и без ад-блокър все има проблем форума
 
Re: Форумът се зарежда бавно

По мои изчисления около 15% от потребителите в нета ползват адблокери, което не е зле. Можеше да е много по-лошо.

А скоростта на форума не е бавна. Просто вие сте много бързи. :)
 
Re: Форумът се зарежда бавно

В страни от темата, но какво ми се случи скоро:
На стария дизайн на обявите човека, който ряза сайта, беше сложил класове на някой карета, чиито имена почваха с .ad_ и един познат с адблок(на ФФ дефолтни настройки) ми съобщава, че контента на сайта всъщност не се вижда!?
Тва направо ме разби и новия дизайн го рязах с думи, необвързващи го с реклама. :D
 
Re: Форумът се зарежда бавно

В страни от темата, но какво ми се случи скоро:
На стария дизайн на обявите човека, който ряза сайта, беше сложил класове на някой карета, чиито имена почваха с .ad_ и един познат с адблок(на ФФ дефолтни настройки) ми съобщава, че контента на сайта всъщност не се вижда!?
Тва направо ме разби и новия дизайн го рязах с думи, необвързващи го с реклама. :D
Хаха, туй в CSS-а нали?
 
Re: Форумът се зарежда бавно

Аз нямам оплаквания от форума ... само дето често го гледам през телефон и ме дразни голямата тема :) Всичко е 6 :)
 

Горе