Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени!?

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Re: За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстра

Първоначално публикувано от diabolic.bg View Post
    Знам, че така става, ама защо се ползва платена версия за форума и защо му е тая търсачка, като трябва да си търсим през Гугъл? В крайна сметка някой се е набутал за нещо, което не работи.
    Всичко си работи след намесата на акуратния чифт ръце/финанси зад него...

От нормалните форумни търсачки не може да се очаква много, тъй като по принцип са рядко на нещо различно от споделен хостинг, да не говорим за алгоритми във форум с над 500-600к постове, то целия сайт забавя ти иди търси в него...

В случая ако реално не ти намира търсеното вероятно има някакво ограничение, къде за производителност, къде забранена "индексация", няма смисъл да се вдигаме на трета световна за това.

Коментар

• Re: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

За търсачката, може да се обмисли ползването на sphinx. Ползвам го на няколко wordpress блога за пълно търсене и работи повече от перфектно.

Коментар

• За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

Имам две предложения към администраторския екип:

1. Линка на "What's New?" да е http://searchengines.bg/search.php?do=getdaily - ще е много удобно, а съм сигурен, че никой не го интересува активността на потребителите

2. Когато някой пусне линк, да се показва самия линк, а не title-а на страницата, към която води линка.

Коментар

• За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени

1. има логика, това от някой ъпдейт се е сменило. Върнах го както беше. Вероятно ще е по-полезно

2. и мен леко ме дразни, но всеки може, когато пуска пост/отговор сам да избира как да се форматира линка с включване/изключване на

Автоматично превръщай препратките в текст

отт Допълнителни oпции

Коментар

Нещо адски дребно, което току-що забелязах:

Мнението е пуснато от Poltargaista в 17-01-13 в 15:29:
            Появява се при редакция на мнение. Не е ли по-правилно да е НА дата В час? :-]

Коментар

Вижте как странно се отваря тази тема. Като вляза в друга, всичко си е наред. Върна ли се в тази, пак се скапва интерфейса.

http://i50.tinypic.com/214oz6c.jpg

Коментар

• Re: За: Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстра

Трябва да е оправено Мерси.

Първоначално публикувано от Poltargaista View Post
                Нещо адски дребно, което току-що забелязах:

Появява се при редакция на мнение. Не е ли по-правилно да е НА дата В час? :-]

Коментар

Изчакайте...
                X