SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени!?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

И на мен ми мяза на предприемача и ще по-приятно, темата да е по-различима. Стария домейн и на мен ми допадаше повече, но може да се преглътне...Предполагам, че домейна ще се ползва не само за форум, а и за нещо друго... Малко конспиративно, но си мисля, че посоката ще забегне към реклама на услугите на собствениците на форума... Дано да не съм прав.

Това е засега, но като цяло, хората им е заложено да се противопоставят на нововъведения...
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Поздравления за новия адрес на форума. Една идея: Сложете някоя уникална тема! + лого/девиз ;D
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Темата вече казах, че ще се смени, като му дойде времето. Даже ще има сигурно няколко теми и долу в ляво всеки ще може да си избира спрямо предпочитанията. Сега има един куп по-важни неща за оправяне.
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Има една много хубава добавка, която ще е полезна за Пазара - iTrader се казва - разучете я. Ако се имплементира, ще е чудно.
 
За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Вече 2-3 години влизам в този форум и ми е малко странно с новата визия, но ще се свикне де:).
Все пак нека форума да продължава напред и да е полезен за всички.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Малко уточнения и от мен

1. Закупени са vBulletin Mobile Suite и vBulletin Facebook App (скоро ще ги видите)

2. В момента се използва темата по подразбиране за съответната версия и най-вероятно тя ще си остане (с променена цветова гама). За всеки желаещ шедьовърчета е добре да предлага варианти, които му харесват, за да бъдат добавени и по желание потребителите да избират сред тях
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

На мен домейна ми харесва принципно, но някак ограничава форума тематично. В смисъл поне така звучи.
Моето предложение е, репутацията да бъде пряко свързана с пазар и червените въобще да не могат да постват там (Оги, нищо против ЦСКА :))
Надявам се и модерацията да се запази на ниво!
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Специално за гената съм вкарал малко нови усмивки :wink:

Специално за Оги - :cska:
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

От толкова много мнения "мяза ми на предприемач" колегите от другия форум смениха дизайна :) Главния виновник за забавянето на мобилната версия и FB app, както и native applications за Android OS и iOS съм аз, така че не викайте срещу Оги и Васко, търпение му е майката.
 
Последно редактирано:
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

От толкова много мнения "мяза ми на предприемач" колегите от другия форум смениха дизайна :) Главния виновник за забавянето на мобилната версия и FB app, както и native applications за Android OS и iOS съм аз, така че не викайте срещу Оги и Васко, търпение му е майката.
брат, къде са тези апликации за андроид и иос?

10х, Клокси ;D:cool:
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Според мен и логото трябва да се доизмисли, но може би след като се изясни цветовата гама на темплейта.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Гена, ако си харесаш още икони ще ги вмъкна и тях.

Логото е временно. Изобщо дизайн частта е с най-нисък приоритет. Ние още не можем да направим началната страница да не е forum.php :) Някой ако има идеи?
 
Re: За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

брат, къде са тези апликации за андроид и иос?

10х, Клокси ;D:cool:

Би трябвало да се качат в маркета след като бъдат сетъпнати като хората. Явно ще почакаме, но е хубаво да знаеш, че ще го има :)
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Ние още не можем да направим началната страница да не е forum.php :) Някой ако има идеи?
В index.php коментирайте require('content.php'); и откоментирайте require('forum.php'); :wink:.

Код:
/**
* Use the CMS as the default script:
*/

// require('content.php');


/**
* Use the forum as the default script:
*/

require('forum.php');
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Мерси, мезето е от мен ;).
Межу другото логото горе още сочи към forum.php насочете го към заглавната.
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Васко, абонирах се за тема в която преди малко постнах мнение. Виж как ми идва линка в имейла, когато има ново мнение:
1.jpg

Код:
http://searchengines.bg/http://searchengines.bg/showthread.php?t=14636&goto=newpost
 
За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Току що се логнах и при логването вместо никът ми излезе нещо от рнр скрипта подобно на долното:

$ne6to[username]

Много бързо се скри и не видях добре.
 
Re: За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: За: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Намалете малко шрифра на подписите, моля. Влизам, за да чета мнения, а не кой с какви неща се изявява по нета. Един ред със смисъл и пет неинтересуващи ме реда.
 

Горе