SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Новата версия на форума. Подобрения, бъгове и предложения как да бъдат отстранени!?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Home бутона горе сочи към http://searchengines.bg/content.php ?
What's new и New post - едно и също е?
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За момента не може да се даде някакъв бъглист, той вече си присъства в страницата на разработчиците на форума. Не знам защо сте предпочели сюита (блоговете и останалите щуротии), без мобилната версия, което според мен щеше да бъде от голяма полза за нас.

Иначе май попаднах на бъг, който поне според грешката и адреса който отваря, явно е резултат на неправилни сесии при ползването на телефона от мобилен телефон (два опита един след друг).

4001200b.jpg

Едит: Осъзнавам, че е трудно четимо, не си направих сметката преди да кача скрийншота, а вече затворих браузера.
При опит да повторя горното, вече успях да се логна, но пък получих нова грешка:

4001221b.jpg
 
Последно редактирано:
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Като цяло не е бъг, но изключително много дразни редактора, който изглежда като CK Editor (изключително грозен), но той си върви със софтуера.
Усещам, че идеята е форума да се движи в посока медия (поне така го усещам), но поне аз не намирам vBulletin за удачна платформа за целта (извън форума).
Другото което забелязвам е, че битов отпадък се показва в нови, според мен не им е там мястото.
Положителното е Ignore List, който вече приложих спрямо двама индивида!!!
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Игнор листа и преди го имаше, да няма нещо ново по неговата функционалност? :D

ps - уу, надявам се, че ще смените емотиконите. :)
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Това с началната страница го мислим още. Ако някой има идея как да го разкараме този бутон?

Само искам да вметна, че вчера за първи път видях панела на vBulletin. Имам предвид, нямам си идея как се правят някои неща, тепърва започвам да разучавам. Ако някой има опит - да помага, ще му се отблагодарим, дори ще му платим.

Каквото може да се направи го правим веднага. Поиграх си малко с GWT да опиша параметрите на адресите и кои да се индексират и кои не, както и функциите им. Забраних в robots.txt това search.php, на което се базират всички търсения, че гугъл бота се омотава в него.

Сега мисля как да оправя това с началната страница. За мобилна версия утре ще говоря с Оги.
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Сега мисля как да оправя това с началната страница. За мобилна версия утре ще говоря с Оги.

Нещо такова?
http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=231098
http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=255823
Друг вариант е да се ползва http://www.vbadvanced.com/, което се води CMS добавка към бюлетина.
 
Последно редактирано:
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

1) Изглед на форума е изродски, просто е ужасен.

2) С тая нова супертъпа модерация вече нямам никакво желание тук да влизам (просто се махам).

Кой даде право да местят постовете в тема купувам WMZ 0% - No Limits!!!?

Е, щом така - чао момци. Повече тук нама да стъпя (освен ако нама да се върне старият администратор)!

................

До тъпия модератор - ИЗТРИЙ И ТОВА МНЕНИЕ, ДА ОСТАНАТ САМО ДОБРИТЕ, ГЛУПАК.
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

За махането на бутона ( редактиране,премахване или добавяне на бутон ), трябва да влезеш в Styles & Templates, след което на Style Manager. От там би трябвало да имаш падащо меню от което избираш vbcms_navbar_link и след това на Edit Templates.

От там нататък ще се оправиш мисля....

Не съм много сигурен за последните 2 стъпки, понеже скоро не съм пипвал vbulletin, но според информация от чичо гошо, би трябвало да е така.
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Радваме че се допитвате до потребителите тук, а не правите това което на вас ви харесва. Все пак форумът е за потребителите :).

Само цветовете оправете, трябва да се напряга човек за да чете заглавията. Гледам че Предприемач също от два дни са сменили цветовете на шрифта, там е по ярко синьо, вижда се добре текста без да дразни в същото време...мое мнение е.
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

:) Предлагам да преместите бутончето "какво ново" на първо място.
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Репутация - един път е на английски, друг път на български. Въобще това английски/български ...е мешана скара. ЗА съм да бъде преведено на български всичко. Ако има нужда, може да се направи раздел за чужденци, където да се пише и на английски.
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Времето за редакция на пост вече трябва да е стандартното - 5 минути.

Около репутациите имам чувството, че има бъгове, моля да не злоупотребявате.
 
Последно редактирано:
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Темата на форума е много грозна, аз съм за сменянето и. Също така на индекса е хубаво да има последно активните теми, много е удобно, не се налага да влизаш във всеки форум и да гледаш кой какво е писал.
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Аз също съм за смяната на темата - тази е твърде неотчетлива.

Форума работи значително по-бурзо.

Домейна на ми допада! Форума става само за теми свързани с търсачки или за уебмастърски проблеми? Стария домей бе по-близък.
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Според мен е ОК

трябва само да посвикнем с новия вид

все пак форума е за дискусии, това е най-важното му качество

аз това гледам най-вече
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Аз също съм за смяната на темата - тази е твърде неотчетлива.

Форума работи значително по-бурзо.

Домейна на ми допада! Форума става само за теми свързани с търсачки или за уебмастърски проблеми? Стария домей бе по-близък.

И на мен стария домейн ми допада повече.

Темата на форума е много грозна, аз съм за сменянето и. Също така на индекса е хубаво да има последно активните теми, много е удобно, не се налага да влизаш във всеки форум и да гледаш кой какво е писал.

Да както беше преди, с влизанто виждаш какво ново има и се ориентираш по-бързо. С тази тема форума ми е като клонинг на предприемача, а предпочитам да се различава. :)
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Аз имам само една забележка - така както е в момента - много мяза на Предприемача чак се обърквам понякога
Не може ли да смените скин-а с някой по-техно така?

Извинявам се на колегите по повод изпълненията на нашия несъстоял се клиент:
1) Изглед на форума е изродски, просто е ужасен.

2) С тая нова супертъпа модерация вече нямам никакво желание тук да влизам (просто се махам).

Кой даде право да местят постовете в тема купувам WMZ 0% - No Limits!!!?

Е, щом така - чао момци. Повече тук нама да стъпя (освен ако нама да се върне старият администратор)!

................

До тъпия модератор - ИЗТРИЙ И ТОВА МНЕНИЕ, ДА ОСТАНАТ САМО ДОБРИТЕ, ГЛУПАК.

тоз екземпляр ме намери на 1 форум на УЖКИМ руснаци-паралии в България - след година престой на форума се оказа че на общия форум няма нито 1 собственик на имот на морето - 90% от подвизаващите се там са или стари чанти (рускини) от Живково време или молдовански измамници (продаващи българско гражданство) или зашифровани брокери на имоти или неудачници-емигранти от бившите съюзни републики които предлагат на балъците такси от летищата за по 50-100 лева (и от време на време по някое ченге се мярка)

единствения плюс на форума беше че има матриял за дотаковане сред студентките там, които чакат на гюме за милионери :rolleyes:

та извинявам се за пациента - изтървахме го - санитарите са виновни
 
Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Re: Новата версия на форума. Подобрения и бъгове?

Времето за редакция на пост вече трябва да е стандартното - 5 минути.

Около репутациите имам чувството, че има бъгове, моля да не злоупотребявате.

ае честито ти нов вбюлетин...

1. темата е супер грозна - може ли да се сложи старата?
2. домейна - ??? сподели защо точно това име. не че ме дразни, но все пак. да не се целите в англ. трафик :)
3. явно реп. ще продължава да има - НО аз лично гласувам да няма, или само в пазар да има.

с тебе имаме различия, но си мисля, че ще се разбирам повече от колкото със нбсп ;)
 

Горе