SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Предлагам ново правило в пазар.

azsym

New member
Признавам си, не съм ги чел настоящите правила за пазар, но предлагам следното.

Когато се пуска тема за продажба на или реклама във фейсбук страница, задължително да се дава линк към страницата там.
В момента има по наколко 'дай на лична' и тн.
Едва ли ако продаваш ФБ страница, е някаква пълна тайна коя е тя.
 
За: Предлагам ново правило в пазар.

За: Предлагам ново правило в пазар.

Това е глупаво. Нали подобни продажби са против правилата на Facebook. Те не трябва да са видими, защото все ще се намери кой да репортне.
 
Re: Предлагам ново правило в пазар.

прав си. НО, ако някой иска да направи мръсно ще пита на ЛС за страницата и пак ще рапорт-не.
 
За: Re: Предлагам ново правило в пазар.

За: Re: Предлагам ново правило в пазар.

прав си. НО, ако някой иска да направи мръсно ще пита на ЛС за страницата и пак ще рапорт-не.


Няма как да го докаже.
 
Re: Предлагам ново правило в пазар.

Така е, но каква е идеята, да пишеш публично - "Дай адреса на лична".
Аз винаги пиша на лично, и съответно получавам отговор там с адреса!
 
Re: Предлагам ново правило в пазар.

Принципно има някакъв резон, защото постоянно има по 4-5 такива обяви, а ще стават и повече. Въпроса е, че повечето страници са от рода на "Оближи ме цялата", "Носиш ли чорапи?" и други подобни тъпотии, които определено сериозните хора, търсещи реклама във фб директно изритват. Ако не се казва страницата поне да е задължително написано каква е темата и да има категории. Щото всеки пише - тематика - забавна....или смешна, а в повечето случаи, не е нито забавна, нито смешна, а поредната "куха" страница с 12 годишни аудитория.
 
За: Предлагам ново правило в пазар.

За: Предлагам ново правило в пазар.

Не мисля, че е добро предложение. Може пък някой да не иска да се види страницата там или сайта му от всички. А като се дава на лс ще питат само тези дето имат поне някакъв интерес да купят нещото, а не всякакви потенциални конкуренти :).
 

Горе