SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

vBulletin 4.2 проблеми

cloxy

Super Moderator
Екип
В новата версия vBulletin са решили да стъжнят живота на всички уебмастъри, докато я подкарат. Особено началната страница, която се държи напълно неадекватно.

Извинявам се за проблемите с форума от тази сутрин. Мисля, че е стабилизиран. Ако някой забележи някакви аномалии, да се обажда.

Горе "Какво ново" или "What's New" са го сменили с нещо си, наречено "Activity Stream". С него няма да обяснявам какви проблеми имах и как това беше началната страница и как повече прилича софтуера вече на социална мрежа, отколкото на форум.

Ако на някой му липсва старото търсене, мисля че работи по стария начин чрез бутона "New Posts" горе в ляво от менюто. Също така си работи Quick Links -> Today's Posts.

Много от българския превод се загуби и пак наново ще трябва да се превеждат едни и същи неща...
 
Последно редактирано:
За: vBulletin 4.2 проблеми

За: vBulletin 4.2 проблеми

Виж тези неща в превода директно в темата ли се правят или във файл? Каквото няма преведено ми го прати за да го преведа.
 
Re: vBulletin 4.2 проблеми

Превежда се през панела от "Languages & Phrases".

Горе бутоните от менюто май не са преведени. Също така всичко свързано с новия "Activity Stream".

Тъпото е, че неща, за които има преводи, вече са с други променливи и пак трябва да се превеждат.
 
За: vBulletin 4.2 проблеми

За: vBulletin 4.2 проблеми

В новата версия vBulletin са решили да стъжнят живота на всички уебмастъри, докато я подкарат. Особено началната страница, която се държи напълно неадекватно.

Понякога си мисля, че това е и самата идея. Колкото е по оплетено, толкова повече време прекарваш в настройки и прекрояване, така свикваш с определения продукт, че вече не си и помисляш да го сменяш друг.
 
Re: vBulletin 4.2 проблеми

Аз ползвам букмарм с този адрес http://searchengines.bg/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post и ако не беше тази тема изобщо нямаше да забележа за тази промяна. Който е свикнал със старото решение да си букмаркне горния адрес и няма да има проблеми.
 
Re: vBulletin 4.2 проблеми

Fixed. До следващия бъг.

Целия форум на VB е залят с оплаквания от новата версия свързани с проблеми с началната страница. Както каза един потребител там: Ако исках форумът ми да изглежда като Facebook, щях да използвам Facebook, вместо да се занимавам с вас.
 

Горе