SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво ново?

ivo.apostolov

Неразбиращ
Как можем да върнем стария изглед на "Какво ново?" - сегашния ми е адски разхвърлян и претрупан с информация от постове, които не ме интересуват.

Намерих линка, има го на второто ниво на навигацията: http://searchengines.bg/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post
 
Re: Какво ново?

Аз вече писах, че го има, но на по-забутано място. Идея си нямам как да го върнем на старото му място. Чакам да напишат в официалните форуми.

Иначе идеята им на VB е да вървят към модел на социална мрежа, което дразни всички, които сме си платили за форум. На всичкото отгоре това чудо по подразбиране е изтряскано за начална страница.
 
За: Какво ново?

За: Какво ново?

Който е клюкарка във форума, тъкмо ще съблюдава кво прави конкурента му ;) Тамън си е и така ще кара!
 
За: Какво ново?

За: Какво ново?

Под бутона FORUM има линкче New Posts :) мен ми показва старият изглед :)
 

Горе