SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

рекатиране на публикувана тема

Re: рекатиране на публикувана тема

Ако някой толкова държи да редактира стар пост - свързва се с модератор или админ и готово.
 
Re: рекатиране на публикувана тема

5 минути по някога е малко малко. 10 ще е по-добре според мен. Иначе може да пишете лс на модератор (включително на мен) за редакцията.

По подразбиране беше 2 мин, после го вдигнахме на 5.

Вариант да се променят винаги просто няма как да стане. Ето само част от причините:

  1. Спамър може да се върне след като дадена тема вече не се чете и да си наслага връзки по мненията.
  2. При конфликтни теми някои хора си променят мненията с цел да излязат прави/да не се изложат/да си оправят репутацията/да злепоставят някой друг.
  3. Възможни злоупотреби в пазара с цел промяна на обещаното след извършена услуга и всякакви подобни схеми.

Модераторите също трябва да внимават какво променят, дори по молба на потребителя. Трябва да са само козметични промени и изтривания, без редакция на вече съществуващ текст, защото можем да си навлечем правни проблеми.
 
За: рекатиране на публикувана тема

За: рекатиране на публикувана тема

Много ясно, че не е добре да може да се променя. Трябва да се мисли преди да се пише, ако естествено ти пука. В този ред на мисли, в заглавието на темата от подписа ми има грешка :) моля за евентуална корекция!

Поздрави,
ДХХ
 
За: Re: рекатиране на публикувана тема

За: Re: рекатиране на публикувана тема

@DHH
Аз не виждам грешка, кое е сгрешено?

Или съм сънувал или някой вече го е оправил. Беше изядена буква в "купувам".
 
Re: За: Re: рекатиране на публикувана тема

Re: За: Re: рекатиране на публикувана тема

@DHH
Аз не виждам грешка, кое е сгрешено?

Или съм сънувал или някой вече го е оправил. Беше изядена буква в "купувам".

Оправих го още като писа ;)
 

Горе