SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Не получавам известия от записаните теми във форума

Здравейте,
има проблем с форума и от известно време не ми е интересно да го посещавам, тъй като не ми работи правилно може би опцията му да ме известява при нови отговори. Записал съм се за 5 страници с теми и когато някой въведе отговор, нито ме известява че има такъв отгоре с менюто "Съобщения", нито по емейл.

Маркирана е отметката "Абониране за темата:" Само чрез моят контролен панел,
тъй като не искам да ми пълни емейла с известия.

Това трябва да е достатъчно предполагам.. Даже на тази тема като ми отговорите, ако забравя къде е, ще има да я търся и да проверявам.. Иначе личните съобщения работят :clap:
 
Re: Не получавам известия от записаните теми във форума

Знаем за този проблем, наистина не работи. Преди съм търсил решение, като ми остане време ще потърся пак.

Като гледам по подразбиране и в други форуми не работи, дори да са за VB5. Дори на официалния форум на vBulletin не ми работи.
 
За: Не получавам известия от записаните теми във форума

За: Не получавам известия от записаните теми във форума

Не знаех, че не работи. Вече ще го имам в предвид. Между другото в предприемача бачка.
 
За: Не получавам известия от записаните теми във форума

За: Не получавам известия от записаните теми във форума

Да в предприемача си работи.
За тук мислех даже, че е изключено. И аз се записах за някой теми ама къде са сега един господ знае
 
Re: За: Не получавам известия от записаните теми във форума

Re: За: Не получавам известия от записаните теми във форума

Между другото в предприемача бачка.

Там имам чувството, че е използвано някакво допълнително разширение за целта, защото по подразбиране никъде другаде на съм го виждал да работи.
 
За: Не получавам известия от записаните теми във форума

За: Не получавам известия от записаните теми във форума

AdminCP -> Maintenance -> Execute SQL Query -> Automatic Query Dropdown; търсите "Do not subscribe", "Subscribe with no notification", нещо от този род. Това намерих аз, дано ви помогне.
 
За: Не получавам известия от записаните теми във форума

За: Не получавам известия от записаните теми във форума

А дано стане така
AdminCP -> Maintenance -> Execute SQL Query -> Automatic Query Dropdown; търсите "Do not subscribe", "Subscribe with no notification", нещо от този род. Това намерих аз, дано ви помогне.
 

Горе