Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тестова версия на форума с vBulletin 5

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

В тази версия липсва линк или бутон за връщане в горния край на страницата.
    При опит да публикувам мнение ми предлага да тегля някакъв файл...

Коментар

• azsym
      azsym commented
      Editing a comment
      На опера и при мен иска да тегли файл. На хром е добре.

Съжалявам, показваше, че не пуска мнението и после ги натрупа яко.
    Последна редакция от diabolic.bg; 18-12-2013, 07:52 PM. Reason: Бъг в новата версия на форума

Коментар

Какво е това извращение ако не си логнат да трябва да решаваш капча, ако искаш да видиш 'днешните публикации'?
      Махнете го това....

Коментар

не ме кефи тази версия ама хич

Коментар

Давайте сега като мамите да вдигаме бунт

Коментар

Хора, какви са тези постове дето ми излизат при Какво ново?
            Цъквам ги и ми показва:

Нямате права за достъп до тази страница.
            Опитайте се да се логнете във форума Вход или пишете на администратор

Повечето са стартирани от oggin.
            Логнат съм.

Примерно: http://searchengines.bg/forum/genera...2-facebook-m-w
            http://searchengines.bg/forum/genera...ladenov-google
            http://searchengines.bg/forum/genera...ladenov-google

Коментар

и при мен иска да се логна нищо че съм от сутринта вътре

Коментар

Като цъкна на Какво ново? ми излизат някакви неща явно от G+ и някакви от FB предполагам. На едните пише отпред Group wall post, а на другите на края пише @ Google+.
                Как да ги махна тези неща? Тези са толкова много, че ми пречат да видя реално новите теми.

Коментар

Бих променил някои неща: Прекалено много дизайн елементи на челната.
                  Според под-заглавният ред (Теми Мнения Последно мнение) е излишен.
                  Снимките на челната в лявата колона също - не носят принос.
                  Синьото на линковете е много ярко. Тъмносиньото на заглавния ред е много ярко открояващо се. И за двете бих сложил по-приглушени и близки до основата цветове.
                  Нека изпъква съдържанието, а не дизайн елементите.

Коментар

При съществуващото положение трябва, след като отворя новите "Днешни публикации" и започна да чета една, за да се върна отново на списъка или да давам "обратно" до посиняване или да се върна на индекса, за да вляза отново през линка "Днешни публикации". Направете този линк да излиза на всяка една страница.
                    Освен това и до момента не виждам никъде линк към профила. Ако човек иска да промени някакви настройки, няма откъде да влезе. Принудих се да си сложа отметка с линка към профила.
                    Изобщо, за момента липсват почти всички линкове от стария скин, които бяха направени удобно. Вече споменах, но ще напомня отново за бутон за връщане в горния край на страницата.
                    Чудя се защо ли са направили тази нова версия толкова безкрайно неудобна?

Коментар

Ако може да ме светнете къде се намира бутона за първото непрочето мнение в темата?

Коментар

Защо няма бутон за последна/първа страница от темата?

ЕДИТ: БЪГ има с редактирането. Редактирах веднъж, после исках още веднъж и в прозорчето ми зарежда оригиналното мнение, а не това дето редактирах с първото си редактиране (надявам се ме разбрахте). Тоест не може да се редактира повече от веднъж едно след друго без да се презарежда страницата, което аз го правя много често .

@diabolic.bg
                        Горе дясно на потребителското си име като цъкнеш има подменю с Профил линк.
                        Последна редакция от scoobydoo; 24-12-2013, 03:29 PM.

Коментар

Първоначално публикувано от scoobydoo View Post
                          @diabolic.bg
                          Горе дясно на потребителското си име като цъкнеш има подменю с Профил линк.
                          Благодаря, @scoobydoo! Новата година ще трябва да ми донесе нови очила.

След като си пуснах мнението, то не се показа в таблицата с днешни публикации, дори след рефреш на страницата. Остава като последно предишното мнение на scoobydo.
                          Последна редакция от diabolic.bg; 25-12-2013, 10:02 AM. Reason: Бъг във форума.

Коментар

vBulletin 5 си има някои бъгове, най-вече в частта със скриптовете, които аз няма как да оправя. Но идва голяма версия 5.1, в която много неща са оправени. Няма как да няма малки сътресения в началото.

Коментар

По подразбиране не се показват подписи така ли? Аз не ги виждах и се разтърсих и открих отметка. Сега я сложих, но все още няма нито един подпис.

Май и това не бачка. Някой вижда ли подписи (след като сложи отметката за показване на подписи от настройките)?

Коментар

Изчакайте...
                              X