Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тестова версия на форума с vBulletin 5

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

Първоначално публикувано от scoobydoo View Post
    По подразбиране не се показват подписи така ли? Аз не ги виждах и се разтърсих и открих отметка. Сега я сложих, но все още няма нито един подпис.

Май и това не бачка. Някой вижда ли подписи (след като сложи отметката за показване на подписи от настройките)?
    Долу вляво до индикатора за присъствие онлайн се появява едно перо на писалка и като сложиш мишката отгоре се показва плаващ прозорец с подписа. Друг е въпросът, че поне при мен с Опера, ако искам да сложа мишката, картинката бяга. От друга страна не е ясно дали роботите виждат и четат тези подписи, така че може и да са безсмислени.

Коментар

Това с подписите идея си нямам защо така работи. Принципно съм ги активирал отвсякъде и в началото се появяваха под поста, както си беше и преди.

Сега това с "писалката" не знам от къде дойде. Интересно е, Google ги вижда (което е важното), но потребителите го виждат, само ако и те са си активирали подписа.

Коментар

Хм... Доста гадно така. То вече изобщо няма смисъл да има подпис, който е с цел да се види от хората. Иначе по прилежно така изглежда форума без подписи, това го признавам.

Коментар

Забелязах малка грешка - при отваряне на нова тема, горе вдясно до заглавието има поле за избор на иконка. Изображенията не се зареждат.

Коментар

Аз даже от настройките не профила не успях да открия от къде се редактира подписа, но ще потърся пак.
            Иначе лентата в дясно и преди ме дразнеше, а сега още повече. Решението е да се влиза от тук: http://searchengines.bg/forum - така не се появява и ми е по-спокойно на душата и очите.
            Но напоследък форума е супер бъгав - по 2-3 пъти иска да се логвам, зарежда адски бавно, понякога директно си вади грешки (преди ден-два не успях да го отворя повече от 3 часа, но тогава въобще не се сетих да запиша грешката, която изкарваше).

Коментар

И на мен ми вади грешки докато си пиша, май докато прави ауто сейв.

Коментар

Ах, това дублиращо мнение за да го изтрия ми отне три опита . Първия път ми поиска парола обаче нищо не изтри и нищо не ми изписа. Втория опит не ми иска парола, писа изчакайте дълго време и на края ми изписа:
                Error deleting posts. (Error code 404)
                Please try again.
                И чак на третия опит успя да го изтрие.

Коментар

Чакаме версия 5.1, която всеки момент ще е готова и в нея обещават да оправят много от бъговете. Аз каквото мога оправям, но има неща, които само създателите могат да си fix-нат. Всичките му бъгове по мое мнение са свързани със скриптовете, които са прекалено много и понякога си пречат един-друг.

Коментар

Първоначално публикувано от cloxy View Post
                    Чакаме версия 5.1, която всеки момент ще е готова и в нея обещават да оправят много от бъговете. Аз каквото мога оправям, но има неща, които само създателите могат да си fix-нат. Всичките му бъгове по мое мнение са свързани със скриптовете, които са прекалено много и понякога си пречат един-друг.
                    Васко, извинявай ако не е свързано с темата, но това с линка към Google+ акаунта под username-а само за избрани хора ли е, защото аз се опитвах как ли не да си сложа линка и не се получава и това е...

Коментар

• cloxy
                      cloxy commented
                      Editing a comment
                      Само администраторите можем да го слагаме това, защото е с HTML код и иначе би било дупка в сигурността.
                      Гледам си я сложил в подписа, същата работа върши
                  Изчакайте...
                  X