SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Тестова версия на форума с vBulletin 5

Re: Тестова версия на форума с vBulletin 5

Честно казано тази блог екстра на вбюлетина не виждам смисъл от нея.
 
За: Тестова версия на форума с vBulletin 5

За: Тестова версия на форума с vBulletin 5

За мен проблем си остава контрастът (не дизайн, не цветовете по принцип). Твърде много ми се преливат всички ползвани цветове.
 
Отвратително !
Поразгледах системата и ми допада, ама новия дизайн въобще ни ми харесва.
Може би е въпрос на навик, но това ми е мнението.
 
Последно редактирано:
В console.log е пълно с debug съобщения, предполагам, защото се работи.

Реших да се регна, но не мога да си сменя аватара, в user profile като цяло има проблеми с js-ите.
 
Да, това с js-ите е бъг, но още не мога да намеря от къде идва. Аватарите един път работят, в следващия момент спират и после пак се оправят. Ако го зададеш от URL адрес, а не чрез Upload, работи винаги.
 
Кофти, че не мога да видя последните постове за деня :(
Преди беше по-удобно според мен.
Сега ме праща в търсачката, там купища форми, което ме кара да кликна назад на индекса и така да не мога да видя, какво се е появило ново за деня.
Извинявам се, вижда се, когато си логнат :)
Ако не си логнат, не се вижда.
 
Последно редактирано:
Преди беше по-удобно според мен.

+1

На мен пък ми липсва опцията за форумен подпис. Непринудената визия и последните постове.

Въпреки всичко пожелавам успех на форума и в този му вид!
 
Не разбрах как да получавам мейл ако някой ми прати ЛС. Има опция за публично съобщение, но не за ЛС. Или това си е по подразбиране?
 

Горе