SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Тестова версия на форума с vBulletin 5

Да, това съм го забелязал. Много бъгове има със скриптовете във VB5, а Opera иска всичко да е по стандарт. Не ме учудва, че се получава. Всеки момент излиза VB5.1, а там много неща са оправени, да се надяваме и това.
 
Не само при ЛС, и при ново мнение в темата не се получават мейли.

Часовникът не е верен, въпреки че съм задал +2GMT, ми показва, че е съм пуснал мнението си от бъдещето, в 2:16PM, а не в 1:16PM. Съответно, като задам +1GMT, нещата си идват на мястото.
 
Последно редактирано:
Пуснал съм ти ги. В новата версия наистина я няма опцията, защото по подразбиране са пуснати за нови потребители. Но изглежда потребителите от VB4, които ръчно са си ги спрели, не им дава опция отново да ги пуснат и затова така се получава.
 
Благодаря Cloxy, ще изключа часовото време . А уведомленията тръгнаха, като си презаписах настройките, но енкодинга не е добре.
fetch
 

Прикачени файлове

  • se.jpg
    se.jpg
    97.2 KB · Преглеждания: 0
Лиспва бутона към първия непрочетен пост в темата или аз не го намирам.
И сега ако има и опция като в предприемача да се показва съобщение ако някой е писал в твоя тема ще е супер
 
Последно редактирано:
В тази версия липсва линк или бутон за връщане в горния край на страницата.
При опит да публикувам мнение ми предлага да тегля някакъв файл...
 
Какво е това извращение ако не си логнат да трябва да решаваш капча, ако искаш да видиш 'днешните публикации'?
Махнете го това....
 
Адаш, айде ако можеш ръчно ми пусни опцията да получавам мейл при ново ЛС. Доста тъпо така както е.
Много куци неща има по тая версия, но ще се оправи. Нали затова докладваме :) Все пак старата версия ме кефеше повече - тая прекалено много ми фейсбучее (ако има такава дума)
 
Последно редактирано:

Горе