SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Форумът се зарежда бавно?!

Re: Форумът се зарежда бавно?!

Вътрешни страници или заглавната? Под бавно какво разбира, ако можеш да конкретизираш малко?
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

Вътрешни страници или заглавната?

Както заглавната, така и вътрешните

Под бавно какво разбира, ако можеш да конкретизираш малко?

Над минута, ако въобще успее да зареди.
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

Аз в петък по едно време гледах на Database Error.

Периодично лагва (веднъж на ден) по 5-10 минути, после се оправя.

В петък получих няколко мейла за ДБ-то.

Казвайте, когато има такива проблеми.
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

Казвайте, когато има такива проблеми.
Казвам: от 3-4 дни не ще да зареди някои страници или зарежда, ама докато зареди - брадясвам. След няколко часа е ОК и така всеки ден.
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

Преди 2-3 дни имах този проблем, както и преди малко. Вярно е, има моменти когато се зарежда много бавно и/или не се зарежда.
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

Аз в петък по едно време гледах на Database Error.

Периодично лагва (веднъж на ден) по 5-10 минути, после се оправя.

sorry za kirilizata [njamam izbor v momenta]

Ot 1 sedmica nasam foruma yako bawi, kakto glawnija index, taka i kogato rovish iz nego. Ne 1 put mi e pokazval i error-a, kojto e spodelen po-gore.
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

само на мен ли ми лагва леко форума, особено покрай B2 банера след първото мнение?

Не е само при теб. Често пъти не ми зарежда темите, освен първото мнение и се налага да релоудна 3/4 пъти за да се оправи. :(
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

Дори и в момента ми прави този номер и в статус бара пише, че се конектва към server.bitads.com. Може би е сървъра за банерите.
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

и на мен днес ми лагва със същите симптои
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

Потвърждавам за лага но имам съмнения, че е нещо от Mozilla-та ми
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

Често пъти не ми зарежда темите, освен първото мнение и се налага да релоудна 3/4 пъти за да се оправи. :(

Тази сутрин наблюдавах същото и при мен.
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

Някой с изключен Flash или JS да сподели при него как е, че аз все още се съмнявам в MOzilla-та :(
 
Re: Форумът се зарежда бавно?!

При мен се оправи. Сутринте беше проблема и следобяд вече е ОК.
 

Горе