SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мобилна версия на форума?

combatsambo

New member
Какво ще кажете, приятели?

Дали имаме нужда от такова чудо, аз лично смятам, че би било удобно да може да се влиза спокойно от мобилния телефон, без да генерира ужасен трафик, като има мобилна версия.

какво мислите вие?
 
Re: Мобилна версия на форума?

И аз влизам редовно през телефона, най-вече през безплатни wi-fi-та :)
Случвало ми се и през GPRS-а, но само в екстремни случаи (пълна скука или трябва да купя/продам нещо) :D

Трябва да има някакви mobile skin/templates за vB :)
 
Re: Мобилна версия на форума?

И аз съм редовен мобилен юзър, но само с форуми не стигам и 10 МБ гпрс на месец, така че за мен няма особен смисъл да се прави мобилна версия.
Но ако има повече желаещи защо не?
 
Re: Мобилна версия на форума?

ема тука не говорим как ще ни излиза по-евтино как ще работим по-бързо според мен
едно е да чакам да ми зареди целия дизайн друго е направо да седна да чета или пиша :)
 
Re: Мобилна версия на форума?

Аз съм съгласен, че на HTC-то все не му стига рама.


А това не са ли ти между 12 и 48лв. на месец ?
И аз съм редовен мобилен юзър, но само с форуми не стигам и 10 МБ гпрс на месец, така че за мен няма особен смисъл да се прави мобилна версия.
Но ако има повече желаещи защо не?
 
Re: Мобилна версия на форума?

ми май май са му толкова ако не ползва някакъв план :) сега напускаха много
аз имам някакво умряло на глобул :) дето го ползвам като няма wi-fi
обаче от време на време намира само gprs и ми е много бавно отврянето на сайтове :) та тогава влизам в мобилните им версии
 
Re: Мобилна версия на форума?

Ами за 12лв имам 100 МБ за телефона, които никога не прехвърлям. Обикновено харча под 30МБ/месец.
И аз съм с Глобул, но в София почти винаги хваща HSDPA или 3Г, много рядко пада на GPRS.


Аз съм съгласен, че на HTC-то все не му стига рама.


А това не са ли ти между 12 и 48лв. на месец ?
 
Re: Мобилна версия на форума?

Като цяло мобилните устройства тепърва ще стават популярни, така че Марто може да помисли за в бъдеще за някоя по-лека версия
 
Re: Мобилна версия на форума?

Добра идея - на HTC G1 си върви добре, но много скролирвам, ако VB поддържа някаква моби версия ще e добре. Да му помогнем на Марто и да гугълизираме за подобно решение - и без това всички киснем пред търсачката по 24 часа?

Да добавя и линка: http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=174375
 
Последно редактирано:
Re: Мобилна версия на форума?

Аз преди съм влизал от телефоните си през wi fi, вчера исках да влезна през блекберито, успях само до началната страница, не можах да се логна, а и ако е мобилна версия ще е доста по-лесно всичко и скролиране и всичко.
 
Re: Мобилна версия на форума?

Остава Мартин да реши и да я пусне, пък ще видим как ще е. :)

ОФФТОПИК: На Мартин му предстои организация на събития и едва ли ще стане до средата на юни. Много от нас приемат форума за даденост, но и на идея си нямаме каква допълнителна занимавка е, така че ще се наложи да почакаме за нововъведенията.
 
Re: Мобилна версия на форума?

Наистина ще е хубаво да се сложи такава мобилна тема. Предполагам, че ще е от полза на повечето от потребителите в форума.
 
Re: Мобилна версия на форума?

За андроид в маркета има едно Tapatalk, но не знам дали трябва първо да се пипне нещо във форума, но мисля че става лесно.
 

Горе