SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

youth_boy

Banned
Писане и пренаписване на статии + Бонус до 20 Юни, 2012 г.

Предлагам услуги по писане и пренаписване на статии. За всеки, който поръча някой от пакетите, които съм представил по-долу ще получи бонус +2 безплатни статии.Пиша на всякакви теми но си запазвам правото да откажа дадена поръчка ако счета, че тя е трудно или поради някаква друга причина. За начина ми на писане мога да кажа, че е над средното ниво, като са възможни проблеми леки проблеми свързани с пунктуацията. Ревю копи не давам поради факта, че пиша 2 безплатни статии при поръчка но мога да ви покажа статии, които съм писал за други хора.

Пиша и пренаписвам статии само на български език. Силни теми за мен са товаро-разтоварни услуги (хамали, преместване, товарен транспорт, опаковане и т.н.), спорт и по-специално футбол, ревюта на разни продукти или сайтове. Разбира се има и още много теми, на които мога да пиша като за повече информация можете да ме питате тук на ЛС или да ми изпратите поща по и мейла exultras@abv.bg

Пакети за писане на уникални статии :

(Малък) 5 статии х 300-400 думи на избрана от вас тема - 15 лева.
(Среден)10 статии х 300-400 думи на избрана от вас тема - 30 лева.
(Голям) 20 статии х 300-400 думи на избрана от вас тема - 60 лева.

Пакети за пренаписани статии :

(Малък) 5 статии х 300-400 думи - 10 лева.
(Среден) 10 статии х 300-400 думи - 20 лева.
(Голям) 20 статии х 300-400 думи - 40 лева.

Ако искате по-дълги статии съм готов да напиша специална (пакетна) оферта за вас.

ВАЖНО:

Сроковете за изпълнение на задачите са както следва:

За писане на уникални статии :

Пакет Малък - до четири дни.
Пакет Среден - до шест дни.
Пакет Голям - до седем дни.

За Пренаписване на статии :

Пакет Малък - до два дни
Пекет Среден - до четири дни
Пакет Голям - до пет дни

(При избор на услугата пренаписване на статии Вие трябва да ми дадете конкретната статия, която да се вмества в дължината на символите описани в пакета)

Всички подробности около начина на поръчка и/или друго свързано с офертата ми ще научите ако ми изпратите лично съобщение тук или на e-mail exultras@abv.bg
Бонуса свързан с двете статии важи до 20 Юни тази година.


*Не приемам поръчки на дребно. Работя само с поръчка на някой от гореописаните от мен пакети.
**Към всеки един от пакетите със статии били те уникални или пренаписани получавате 2 безплатни статии от мен като бонуса важи до 20 Юни 2012 година.
 
Последно редактирано:
За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Работиш ли с по-големи пакети? Можеш ли да си оставиш скайп?
 
За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Имам въпрос. Ако си поръчам пренаписване среден пакет, мога ли вместо 1 статия да ти изпратя да речем 10, които аз съм писал и ти да ги преразкажеш или да взаимстваш отделни тематични фрагменти с цел да стане един добър микс? В смисъл така по-лесно или по-трудно ще ти бъде?
 
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Не съм сигурен, че разбрах въпроса ви правилно. Ако желаете да използвате (Среден) пакет пренаписани статии, трябва да ми изпратите 10 ваши статии (или взаимствани от нечии източник), които аз ще пренапиша гарантирайки ви уникалност между 50 и 70% според зависи от сложността на текстовете. Нямам практика да сглобявам фрази и изречение и от десет статии да правя една например. Ако имате допълнителни въпроси моля пишете ми на exultras@abv.bg
 
За: Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

За: Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Поръчах един пакет на youth_boy. Работата бе свършена според уговорката, бързо и точно.
 
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Благодаря на gogobg за положителния отзив относно работата ми. Той също бе коректен с мен и получих каквото трябваше. Ще бъда благодарен ако и другите потребители, които поръчаха от мен споделят мнение за свършената работа макар и то да бъде негативно.

Промоцията +2 статии свърши на 20 Юни. Цените на пакетите остават същите както са написани, условията за пренаписване на статии се запазват (само с пуснати към мен статии) без сайтове, от които трябва да правя от 10 1 статия.

Свободен съм за нови поръчки. Запазвам правото си да не приемам всякакви тематики както и не отговарям за редакцията на статиите.

Нови предложения

Приемам дългосрочни ангажименти. Мога да се наема с писането на статии и тяхното публикуване в Wordpress блогове/сайтове с придружаващи фактори като линкове и снимки. Разбира се при такъв сценарии ценовото изражение на услугата ще се промени, но всичко това ще бъде договорено чрез лично съобщение, чат в скайп или чрез среща на живо като последната може да бъде проведена най-рано след един месец защото имам да уреждам някои лични въпроси.

Предлагам и писане на коментари по форуми и блогове с ваши лични списъци а условието, което поставям е вие да ми предложите сума за пакет. Не се нагърбвам с поръчки по 5-6 коментара.

Благодаря за вниманието!
 
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Поръчах си пакет статии и съм доволен. Ще си поръчам пак.
 
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Благодаря на sazz, gogobg и ваучери, че споделиха впечатления относно работата ми. Както вече написах отворен съм за нови поръчки.

Повече подробности ще дам ако ми пишете на Имейл exultras@abv.bg
 
Последно редактирано:
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Понеже получих няколко запитвания за писне на коментари по форуми. Искам да кажа, че в момента приемам само поръчки за статии.
 
Re: За: Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Re: За: Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

НОВО

При поръчка на голям пакет (20 статии) вече приемам и PayPal.
 
За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Да се включа и аз в списъка на доволните клиенти: поръчах си пакет статии и всичко беше изпълнено перфектно. Получените материали са точно според изискванията ми и определено ми направиха добро впечатление. Моята поръчка беше за писане + публикуване и колегата се справи с всичко без никакви проблеми, като се ориентира доста бързо с не чак до там стандартната система на сайта ми. Със сигурност бих използвал услугите му отново за бъдещи проекти.
 
Re: За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Re: За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Отзиви за работата ми към днешна дата :

Статиите на youth_boy са супер. Изпълни поръчката бързо и коректно.

Поръчах един пакет на youth_boy. Работата бе свършена според уговорката, бързо и точно.

Поръчах си пакет статии и съм доволен. Ще си поръчам пак.

Да се включа и аз в списъка на доволните клиенти: поръчах си пакет статии и всичко беше изпълнено перфектно. Получените материали са точно според изискванията ми и определено ми направиха добро впечатление. Моята поръчка беше за писане + публикуване и колегата се справи с всичко без никакви проблеми, като се ориентира доста бързо с не чак до там стандартната система на сайта ми. Със сигурност бих използвал услугите му отново за бъдещи проекти.


Благодаря на всички писали в темата ми. Ако имате нужда от услугите ми може да ме търсите по всяко време.
 
За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

И аз си поръчах пакет статии. Човека е точен, статиите са уникални и написани интелигентно. :)
 
За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Човека е изключително коректен и за в бъдеще смятам да работя с него. Проблеми със статиите или с плащанията не е имало. Всички статии, които поръчах са 100% уникални, написани са разбираемо и с тон, който предварително се уточнява (приятелски, професионален).

От време на време се забелязват леки пунктуационни грешки, но тъй като така или иначе статиите минават моя прочит поне за мен това не бе проблем.

Зелена репутация за youth_boy от мен!
 
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Поръчах си пакетче. Доволен съм и смятам да го "ползвам" пак.

п.п. за грешките и аз потвърждавам, но най-вероятно от бързане пропуска някоя буква, запетая и т.н.
 

Горе