SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Благодаря за положителните отзиви и репутациите от TZahariev, w1ck3dgam3 и ivor. Господата са коректни и спазиха предварителните уговорки и условията, които изрично бях поставил. Приятно е да се работи с такива хора. На този етап не приемам повече поръчки за писане на статии тъй като съм зает. Когато се освободи възможност ще пиша тук в темата.
 
За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Хайде и аз да споделя моето мнение относно работати ми с @youth_boy. Преди да пусне своите услуги за писане и пренаписване на статии тук, се бях свързал с него (не помня от къде). Бяхме се разбрали да ми пренапише определен брой статии. Уникалността им беше перфектна, бързината на писане също, НО с правописа не се справяше добре. Имаше доста сериозни грешки: вместо "Ъ" - "А" и други подобни. Спомням си, че бях срещал и 1-2 думи, които дори бяха написани на диалект. Отказах се да работя с него. След дълго време видях тук неговата тема и видях добрите коментари. Реших да видя дали се е поправил. Отново - уникалност перфектна, бързина - перфектна, НО правописът отново му куца. Отново има почти същите грешки. Поръчах 28 статии - в 20 от тях имаше по 3-4 грешки - някои от бързина, но други и граматически.
Най-малкото, което може да направиш, @youth_boy, е да ги проверяваш с някой онлайн редактор за правописни грешки. Има няколко, които аз ползвам и са доста добри. Може дори да ползваш този на "Jabse" върши чудесна работа и е елементарен.
 
За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Надявам се, че не си се засегнал :)
 
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Здравейте искам да направя следната вметка, която съм упоменал и при представянето на услугите ми. При избор на услугата пренаписване на статии Вие трябва да ми дадете конкретната статия, която да се вмества в дължината на символите описани в пакета от днес не приемам поръчки, които гласят нещо от сорта на ето ти сайт, от който да гледаш там ги има статиите. Правя това защото получавам поръчки за пренаписване на статии по дадени ключови думи, които постфактум се оказва, че не присъстват на дадения сайт, от който да гледам и си пиша уникални статии на четвърт цена. Всеки, който иска преразказ (без грешки) може да ми изпрати статии и аз ще ги пренапиша.

Нещо повече. В представянето ми съм казал, че е възможно допускането на пунктуационни грешки може би съм пропуснал да споделя, че не съм робот а човек и заради това има и граматически такива. Не предлагам редакция на статиите но допускам възможността да не получа заплащане в случай, че клиентът не хареса работата ми (стига статиите да не бъдат употребявани).

От скоро използвам и съответните инструменти за проверка и поради тази причина може да очаквате още по-добра продуктивност при предаването на готовите статии. Това е за сега от мен.

Благодаря за вниманието.
 
Последно редактирано:
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Колегата е точен и коректен. Статиите бяха написани в срок и са с добро качество. Отново ще използвам неговите услуги, препоръчвам на всички :)
 
За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Хайде и аз да споделя моето мнение относно работати ми с @youth_boy. Преди да пусне своите услуги за писане и пренаписване на статии тук, се бях свързал с него (не помня от къде). Бяхме се разбрали да ми пренапише определен брой статии. Уникалността им беше перфектна, бързината на писане също, НО с правописа не се справяше добре. Имаше доста сериозни грешки: вместо "Ъ" - "А" и други подобни. Спомням си, че бях срещал и 1-2 думи, които дори бяха написани на диалект. Отказах се да работя с него. След дълго време видях тук неговата тема и видях добрите коментари. Реших да видя дали се е поправил. Отново - уникалност перфектна, бързина - перфектна, НО правописът отново му куца. Отново има почти същите грешки. Поръчах 28 статии - в 20 от тях имаше по 3-4 грешки - някои от бързина, но други и граматически.
Най-малкото, което може да направиш, @youth_boy, е да ги проверяваш с някой онлайн редактор за правописни грешки. Има няколко, които аз ползвам и са доста добри. Може дори да ползваш този на "Jabse" върши чудесна работа и е елементарен.

Правописните грешки са факт, но аз още не съм срещал човек, който да има перфектен правопис в статиите си (поне не и в този форум). За мен е много по-важно, че статиите на youth_boy са много интелигентно написани и може да изпише доста текст за теми за които аз измислям едва няколко изречения :) До сега не съм имал случай да е отхвърлен някой от неговите материали от директории за статии. Смешно е да се критикува правописа като се има предвид какво е качеството на статиите му, а реално всеки webmaster би трябвало да има навика да преглежда и да редактира получените текстове, независимо от изпълнителя.

youth_boy ми е написал доста статии до момента и не мога да съм по-доволен от работата му (а аз съм много критичен)
 
Последно редактирано:
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Момци, с тия коментари в Пазара темата отива на заключване.
 
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Въпреки, че съм благодарен за положителните отзиви относно работата ми по статиите бих желал темата да не се превръща в чат. Mwfb Mwfbr благодаря за подкрепата но аз каквото съм имал да кажа на съм TaLoV му го казал пък и едва ли той цели да ме злепостави. Надявам се да не е така. Писах на bgkulinar лично съобщение и се разбрахме, че темата няма да се превърща в чат. Разбира се ще се радвам ако има отзиви за това, което успях да свърша на този етап за всеки, който е използвал услугите ми и се надявам, че това няма да е проблем за модераторите тук.
 
Последно редактирано:
За: Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

За: Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Изключително съм доволен от свършената работа. Препоръчвам youth_boy.
Поръчах 10 статии и след като ми ги предостави, веднага поръчах и 10 преразказа. Всичко беше в срок и най-важното статиите са много добре написани.
Работи се с удоволствие. Успех и още много клиенти!
 
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Привет на всички. Понеже няма как да си редактирам първият пост искам да кажа на всички, които се интересуват от работата ми, че има малка промяна в цените на статиите големият пакет (20) статии става 40 лева. Ако някой има интерес може да ми пиши на ЛС.
 
Последно редактирано:
За: Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

За: Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Привет на всички. Понеже няма как да си редактирам първият пост искам да кажа на всички, които се интересуват от работата ми, че има малка промяна в цените на статиите големият пакет (20) статии става 40 лева. Ако някой има интерес може да ми пиши на ЛС.


Вземи тогава промени и средния дюнер :)
щото така 5 за 10 / 10 за 18/ 20 за 40 аз ли не мога да смятам или направо да си искам два средни за 36 лева :)

Аз ли нещо не смятам правилно ?

И не са ли много ниски цените бре хора?
Не беше ли по 3-5 лева поне статията?
какви са тия цени 20 статии за 40 лева?

я кажи за 100 колко пари ще искаш ?

А за пренаписване? каква ще ецената за 100 броя? колко време?
 
Последно редактирано:
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Да благодаря на Indirnik прав е за средния пакет - цената му е 20 лева изпуснал съм този факт от недоглеждане. Благодаря за корекцията и моля ако имате някакви въпроси относно статиите пишете ми лични съобщения а не в темата аз ще ви пусна оферти за колкото статии искате 100, 200, че и повече. Цените са ниски защото аз така съм решил.
 
Последно редактирано:
За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

За: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Ми супер :) ама гледам не си ми писал на лично...

пренаписване на 100 бройки? грамотно и без недосмислици в текста?
 
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

По случай предстоящите празници предлагам следните бонуси:

- Всеки, който поръча голям пакет (20 статии) получава 2 статии безплатно.
- Всеки, който поръча среден пакет (10 статии) получава 1 статия безплатно.

Това важи от днес 17.12.2012 до 31.12.2012 година.
 
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Здравейте и за много години,

Искам да оточня за хората, които ми пишат лични, че новогодишната промоция с безплатни статии свърши.

Въпреки всичко имам много свободно време чак до началото на февруари, така че ако имате нужда от качествени статии пишете ми ЛС.
 
Последно редактирано:
Re: Писане и пренаписване на статии на супер цени + бонус

Коректен, точен и съобразителен. Статиите са с отлично качество и на достъпни цени. Препоръчвам!
 

Горе