SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Добавям сайтове в англоезични директории

LinkBuilder1987

New member
100 директории - $5
200 директории - $10
300 директории - $15
400 директории - $20

Може да ми пратите колкото искате различни заглавия и описания на сайта, който ще добавям.
При всяко добавяне снимам екрана, за да видите попълнените полета в страниците за добавяне, след което натискам "Submit".
Снимам съобщението за успешно добавяне.
Потвърждавам чрез мейл.
Пращам Ви скрийншотовете и списъка с всички директории, в които съм добавил сайта.

Пратете ми следната информация:
Заглавия (първото заглавие трябва да е името на сайта)
Адрес на сайта
Описания
Категории
Вашето име
Ключови думи (само важните)
Мейл
Понеже при добавянето в някои директории за да се завърши добавянето трябва да се кликне на активиращ линк, пратен по мейла може да ми дадете паролата за мейла, за да влизам и да активирам. Ако не ми дадете паролата за мейла трябва сами да си активирате.
Може да ми пратите списък с директории, където сайта Ви вече е добавен, за да ги пропусна.
Напишете как можете да ми пратите парите.

Ако имате въпроси питайте тук в темата.
 
Re: Добавям сайтове в англоезични директории

Здравей, аз се интересувам.

как добавяш - ръчно, автоматично, полуавтоматично

какви са директориите? списък?

по региони, или браншове?
 
За: Добавям сайтове в англоезични директории

За: Добавям сайтове в англоезични директории

Попълвам полетата с RoboForm, проверявам, а останалите полета като например кода срещу ботове попълвам ръчно. Това са общи англоезични директории, в които може да се добавя безплатно без да се налага да им слагаш обратен линк. Директориите са с най-различен PageRank (но без PageRank 0). Списъка, който ползвам съм го съставял от директориите в Directory Critic , но без тези, които са PageRank 0.
 
  • Like
Реакции: Alf

Горе