SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

(SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

Synthetic

New member
Здравейте колеги. Радвам се , че открих този форум. Повечето от Вас може и да ме познават от "предприемач"-а. Искам да предложа новите си SEO услуги, които вqрвам, че ще харесате и ще спомогнат драстично за покачване в SERP-а на Вашия сайт!

+ Сервизите/SEO packets са на преференциални цени


Може да проверите какво казват останалите наши колеги за първите ми пуснати SEO пакети в първата ми тема ( и все още активна) :
(SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове



Ето и какви са новите ми SEO пакети:

_____________________________________________________________________________________________________________
Пакет 1: - НАЙ - ДОБЪР И УНИКАЛЕН (100 % Penguin / Panda Safe!)

910 High PR Профила (40% oт които PR-0 - PR-2 , останалите 50% PR-3 - PR-8 ) - Линковете ви ще са част от тези сайтове, но няма да са поставени на root домейна, разбира се
Вашите профили ще са: ( web2.0, websites + forum регистрации ),


+ 9 000 блог коментара насочени към създадените профили!


от Вас ще искам:

URL: до 2 URLs
Keywords: до 20 keywords


Допълнителна информация:

Около 80% от сайтовете са с PR4-PR5

Другите са:

10% са с PR-6
10% са с PR-7-8

90% от Вашите линкове ще са DOFOLLOW, като ще миксирам ключовите ви думи , заедно с поставяне само на URL, в чистата му форма.


ЦЕНА: 25$

За бивши клиенти- Отстъпка 5$




_____________________________________________________________________________________________________________

Пакет 2:

20 HIGH PR-9 Профила! Вашите линкове ще са част от най-известните и популярни PR-9 сайтове!


Допълнителна информация:

От Вас искам:

URL: 1
Keywords: Една ключова дума или фраза
Description: Кратко описание с 1-2 изречения на Вашия сайт.

14 от линковете ще са с анчор + dofollow
6 от линковете ще са без анчор (чист URL) + nofollow

Цена: 15$

За бивши клиенти- Отстъпка 5$




_____________________________________________________________________________________________________________

Пакет 3:

ULTIMATE LINKWHEEL

TIER-1 10 PR3-PR8 web 2.0 сателита, в които ще сложа спинната статия + 1-2 беклинка към главния ви нишов сайт! Всяка статия ще бъде спинната използвайки SpinChimp PRO версията, като в повечето статии ще поставя и related снимка. TIER-1

TIER-2 50 PR0-PR3-4 Article submissions , като всеки линк от статиите ще бъде към гореописаните 10 сателита и отново ще съдържат добре спиннати статии + нишова на Вашата тема снимка!

TIER-3 1500 Social Bookmarks, които ще се насочени към статиите от TIER-2


Допълнителна информация:

90% от линковете са DOFOLOW

От Вас ще искам:

URL: 1
Keywords: до 5-6



Цена: 20$

За бивши клиенти- Отстъпка 5$




____________________________________________________________________________________________________________

Пакет 4:

ULTIMATE SEO LINKWHEEL - PYRAMID

TIER-1 250 HIGH PR4-PR8 форум и website профила, от които 15-20 са .Еdu и .Gov. Всички линкове ще бъдат към главния ви нишов сайт!
+
TIER 2 3800 форум регистрации, като линкът ви ще бъде 90% dofollow и в 60-70% с анчор текст ( В Bio-то или в signature-a )
Тези 3800 линка ще бъдат насочени към TIER-1.


Допълнителна информация:


От Вас ще искам:

URL: 1 url
Keywords: oт 5 до 10 keywords


Цена: 20$

За бивши клиенти- Отстъпка 5$




_____________________________________________________________________________________________________________

Пакет 5:

570 Bookmarks, които ще сочат към Вашия нишов сайт.


Допълнителна информация:

Разликата от тези от пакет 3, е че въпросните Bookmarks ще са в High ПР сайтове.

Като БОНУС ще ги пингна + ScrapeBox RSS


От вас искам:

URL: 1
Keywords: 5-10
Description: 1-2 изречения относно Вашия сайт


Цена 15$

За бивши клиенти- Отстъпка 5$



_____________________________________________________________________________________________________________


Време за изпълнение на поръчките: от 1 до 2 седмици

Старая се да работя по-бавно, но пък качествено, така че всеки един мой клиент да бъде повече от доволен, като в повечето случай давам и екстра бонуси

За всеки един пакет ще получите пълен репорт!


_____________________________________________________________________________________________________________

Начин на плащане: PAYPAL



_____________________________________________________________________________________________________________

Ревю копита:

Ще предоставя 2 FREE ревю копита на първите двама, които пишат в темата ми, независимо кой от пакетите ще бъде избран!

Ще се постарая да направя ревю копитата за 2-3 дни, тъй като за момента съм свободен, както аз, така и хората, които ми помагат за тези сервизи.

Eто и самите ревюта:


Sobieski; каза:
Ето го и моето ревю:
Получих абсолютно детайлен репорт, който включваше всичките линкове от Пакет N4 , като броят им беше дори по-голям, като бонус.
Виждам, че дори сега имам леко покачване в SERP-a (не са индексирани всички беклинкове все още)! Проверих повечето от линкове, като всички са с PR-а, който е споменат в описанието.
Линковете ми бяха поставени точно както аз исках, а и микснати с различни анчори по мое желание. Много добра услуга! Заслужава си всеки един долар!!!
На тази цена това е убийствена оферта и ще ползвам услугите на колегата за още мои проекти.

Моята оценка е 4.5/5


кокал каза:
И аз да дам оценка:

Репорта съм го получил днес сутринта, тъкмо се чудех че в серпа имаше леко дръпване та си помислих че нещо денси сайта, пък то било от тоя сървиз :)
Браво, нещата от репорта са си на 100% така както трябва да бъдат, предполагам че щом на третия ден от поръчката има ефект, след като всички се индекснат ще стане страшно :)

10/10 според мен (пакет 4 и аз получих) за тоя сървиз. Мисля след около седмица да пробвам и някой от другите, тоя път ще си платя, разбира се :)



Моля, ако нарушавам някое от правилата на форума (тъй като използвам линк към друг форум с цел реклама на моя сервиз) администраторите да изтрият темата ми:)


Поздрави!
 
Последно редактирано от модератор:
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

аз бих прегледал едно ревю ако не са ме изпреварили
 
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

аз бих прегледал едно ревю ако не са ме изпреварили


ако може и на мен


Имате изпратени ЛС.
Двете ревюта отиват при pepo_999 и flasher:)
 
Последно редактирано:
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

Няма ли да има някакъв проблем ако сайтовете са само на бг, а пък и това, че почти едновременно се получават тея линкове?
 
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

_____________________________________________________________________________________________________________
Пакет 1: - НАЙ - ДОБЪР И УНИКАЛЕН (100 % Penguin / Panda Safe!)

910 High PR Профила (40% oт които PR-0 - PR-2 , останалите 50% PR-3 - PR-8 ) - Линковете ви ще са част от тези сайтове, но няма да са поставени на root домейна, разбира се
Вашите профили ще са: ( web2.0, websites + forum регистрации ),



Поздрави!

След останалите 50% PR-3 - PR-8 къде са едни 10%
 
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

Няма ли да има някакъв проблем ако сайтовете са само на бг, а пък и това, че почти едновременно се получават тея линкове?

По принцип Пакет 3 е този, който не е удачен за БГ сайтове. За другите сео пакети няма проблем с езика:)

След останалите 50% PR-3 - PR-8 къде са едни 10%


Грешката е моя, извинявам се :) Около 60% са с PR3 >


Поздрави:)
 
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

Днес получих репорт за ревюто което колегата обеща и направи за два дни. Първото важно нещо е спазването на обявения срок. Второ 20 профила са абсолютно със всички подробни детайли, акаунти, пароли и др. като имам и бонус 21 профил което е супер. Трето остава да следя SERP-a за да дам и отговор на най важния въпрос има ли покачване или не. За сега за мен всичко е ОК и давам отлична оценка за свършената работа, след време мога да дам оценка и за ефекта от тази добре свършена работа. Ако имате прохождащ сайт като моя можете да се възползвате от офертата на колегата. Поздрави
 
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

Днес получих репорт за ревюто което колегата обеща и направи за два дни. Първото важно нещо е спазването на обявения срок. Второ 20 профила са абсолютно със всички подробни детайли, акаунти, пароли и др. като имам и бонус 21 профил което е супер. Трето остава да следя SERP-a за да дам и отговор на най важния въпрос има ли покачване или не. За сега за мен всичко е ОК и давам отлична оценка за свършената работа, след време мога да дам оценка и за ефекта от тази добре свършена работа. Ако имате прохождащ сайт като моя можете да се възползвате от офертата на колегата. Поздрави

Благодаря за ревюто! Ще се радвам, ако работим отново!:)
Днес ще изпратя репорта и на колегата flasher
 
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

И аз току що получих своя репорт за Пакет 2.
Профилите са направени и линковете са там. Репорта е подробен и отговаря на реалните линкове които проверих. Домейните са с PR9 и DA над 90 като голяма част са с DA 100. Работата е свършена както е описано в офертата и за кратко време.
Благодаря
 
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

И аз току що получих своя репорт за Пакет 2.
Профилите са направени и линковете са там. Репорта е подробен и отговаря на реалните линкове които проверих. Домейните са с PR9 и DA над 90 като голяма част са с DA 100. Работата е свършена както е описано в офертата и за кратко време.
Благодаря


И аз благодаря! Ще се радвам, ако работим отново!:)

Поздрави!
 
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

Добро утро , аз искам да попитам ако евентуално поръчам някои от пакетите (повече ме интересува пакет 4) , дали ще може веместо за 1-2 седмици услугата да се разтегли на 4-6 седмици примерно ?
 
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

Добро утро , аз искам да попитам ако евентуално поръчам някои от пакетите (повече ме интересува пакет 4) , дали ще може веместо за 1-2 седмици услугата да се разтегли на 4-6 седмици примерно ?

Да, няма никакъв проблем да направим поръчката, както я искате:)

Поздрави!
 
Re: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

Поръчах един от пакетите. Изпълнението е в срок, получих подробен репорт и разбира се бонус ;). Благодаря, пак ще работим заедно.
 
За: Re: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластов

За: Re: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластов

Поръчах един от пакетите. Изпълнението е в срок, получих подробен репорт и разбира се бонус ;). Благодаря, пак ще работим заедно.

Благодаря! Ще се радвам да работим отново!:)

Поздрави!
 
Re: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

Човека работи бързо (или бавно, както му кажеш )

коректен е, дава репорт, и пак ще го ползвам!

Препоръчвам!
 
Последно редактирано:
За: Re: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластов

За: Re: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластов

Човека работи бързо (или бавно, както му кажеш )

коректен е, дава репорт, и пак ще го ползвам!

Препоръчвам!



Благодаря за коментара! Радвам се, че си останал доволен от моя сервиз. Ще се радвам да работим отново!:)

Поздрави!
 
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

Не знам защо, но не мога да редактирам темата си, така че ще го напиша тук:

Пакет 2 е с нова цена - 20$

25 Профила в сайтове: 20 PR9 + 5 PR8


Поздрави!
 
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

Нов Пакет 6: , който се състои в:

220+ Аrticle Submission

* Субмит на Вашата статия в 220+ артикъл директории (всичките са на различни домейни и IP-та)


Допълнителна информация:

1. Взимаме Вашата статия и я спинваме, така че да премине успешно "филтрите" за уникалност.
2. Във всяка статия ще сложим ДО 2 беклинка, като е препоръчително да са от един и същи сайт.
Примерно homepage и вътрешна страница, или два вътрешни линка.
3. Офертата е валидна само за EN сайтове!
4. Срокът на изпълнение е от 7 до 14 дни, в зависимост от желанието на клиента!
5. Като краен резултата получавате над 400 беклинка към Вашия сайт!


От вас се изисква:

URLs: max 2 урл-а
Keywords: 3-4 кл. думи за всеки URL
Статия: Може да ни предоставите спинната статия или друга, която желаете да бъде спинната от нас.
Ако не ви се занимава ние ще изберем най-подходящата, която да бъде тематична на Вашия сайт.


Цена: 25$

За бивши клиенти: Отстъпка 5$



Поздрави!
 
За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

За: (SEO) Линкове от HIGH PR сайтове / + LinkWheels и PYRAMID / ScrapeBox Бластове

Пробвах пакет 4 и мога да кажа че задачата е изпълнена в срок и качествено. Линковете са направени и отговарят на офертата. Препоръчвам.
 

Горе