SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Фейсбук страница със 70 000 фена ви предлага изгодна реклама

andonovi_

New member
Здравейте,

Предлагам реклама в страница със 70 200 фена, като ежедневно феновете се увеличават с около 100. Страницата е поддържана, постовете й са ежедневни. Средната видимост на една публикация е около 15 000 - 20 000.

Цените са следните:
1 пост в страницата = 2лв.
7 поста в страницата = 10лв.


79% от феновете са жени, а останалата част са мъже. Средната възраст на феновете е 18-20г.
Страницата е подходяща за рекламиране на интересни и любопитни статии, също така за козметични продукти, аксесоари, облекло и тн.

Заплащането става по банков път или чрез paypal.
Ако се интересувате от офертата, можете да се свържете с мен на адрес tortugitapequena@gmail.com , където можете да зададете и своите въпроси.

Приятен ден!
 
За: Фейсбук страница със 70 000 фена ви предлага изгодна реклама

За: Фейсбук страница със 70 000 фена ви предлага изгодна реклама

Здравей, можеш ли да споделиш от този reach, който както казваш ти е около 15-20 K човека, колко лайка хваща горе-долу една публикация, примерно с рекламен линк. Знам, че е много относително, но все пак. Нещо средно можеш ли да кажеш. Примерно около 10, около 50 и т.н.
 
Re: Фейсбук страница със 70 000 фена ви предлага изгодна реклама

ако с един пост хвана 200 лайка ще си купя публикация, ако не по добре да си купя за тези пари 200 фена, иначе виждам че пускаш по 10на поста на ден - така ли е
 
За: Фейсбук страница със 70 000 фена ви предлага изгодна реклама

За: Фейсбук страница със 70 000 фена ви предлага изгодна реклама

Постовете на ден са около 10, като нашите постове събират около 1000 лайка, рекламните постове събират различен брой харесвания, според тематиката им, но е имало както с 10, така и с 60-70.
Всичко зависи от това, което искате да рекламирате.
 
За: Фейсбук страница със 70 000 фена ви предлага изгодна реклама

За: Фейсбук страница със 70 000 фена ви предлага изгодна реклама

Искам линк към страницата. Ако е читава, има шанс да закупим 20+ публикации за един доста специфичен продукт.
 
За: Фейсбук страница със 70 000 фена ви предлага изгодна реклама

За: Фейсбук страница със 70 000 фена ви предлага изгодна реклама

Имаш мейл, айде, че ми трябва спешно услугата ти.
 
Re: Фейсбук страница със 70 000 фена ви предлага изгодна реклама

пусни един линк към страница, да видя какво предлагаш
 
За: Фейсбук страница със 70 000 фена ви предлага изгодна реклама

За: Фейсбук страница със 70 000 фена ви предлага изгодна реклама

и едно въпросче за по разбиращите ако може с една такава публикация влияе ли добре /положително/ върху сайта ми? и ще съм ви клиент при положителни резултати!!!
 

Горе