Съобщение

Collapse
No announcement yet.

sell avtorentacar.net и .org

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• sell avtorentacar.net и .org

Ами хванах ги тези двата домейна.
    avtorentacar.net
    avtorentacar.org

реших, че нямам достатъчно опит за да участвам в състезанието и искам да ги продам, ако някои има интерес към закупувано на имената да ми пише лично съобщение.

цената е по-договаряне - оферти

Re: sell avtorentacar.net и .org

виж си в скайп
    Последна редакция от Miglen; 01-09-2008, 01:42 AM.

Коментар

Бързак Аз докато се усетя и ми грабнаха домейните под носа
      Успех с продажбите

Първоначално публикувано от johnny View Post
      avtorentacar.net
      avtorentacar.org

реших, че нямам достатъчно опит за да участвам в състезанието и искам да ги продам, ако някои има интерес към закупувано на имената да ми пише лично съобщение.

Коментар

Първоначално публикувано от johnny View Post
        avtorentacar.net
        avtorentacar.org

Малко тъпа постъпка от твоя страна ...

Коментар

Що пък да е тъпа? Човека има усет за бизнес...

Коментар

Първоначално публикувано от netsurfer View Post
            Малко тъпа постъпка от твоя страна ...
            Хаха защо?

Работата със домейните си е free-for-all (като не бройм авторски права и т.н), решил е, че не може (или не иска да участва) и иска да ги продаде, какво лошо има в това?

Коментар

Ок, според мен не е много добра постъпка, най-малкото участниците сме си ние - хората от форума и сме едно общество с общи интереси, малко външни хора ще участват в състезанието.
              И ако й другите правеха така на всички състезания всички домейни щяха да се държат от първия ...

Коментар

Еми в 0.06 ги купува в 0.30 ги продава вече. Раздам се че е осъзнал за толкова кратък предиод че няма да участваш.
                Аз си мисля че е спекулант
                Изродена работа сме това българите. Само ходим и подлагаме камъни на другите.
                Що ли имам чивството че това състезание ще е доста black =)
                Успех в продажбата.
                Последна редакция от str8; 01-09-2008, 10:26 PM.

Коментар

и двата домейна са по зле от поддомейн към .bg сайт според мен... така, че няма много място за спекула.

Коментар

Според мен няма смисъл да критикувате момчето... това си е бизнес все пак... а и щом той е успял да ви изпревари, значи възможността да беше ви испреварил някой друг е голяма.. тогава нямаше да имате възможност въобще да ги купите

Коментар

Подкрепям Jonny, това е вид бизнес. Незнам защо в България спекулантите се асоциират като негативни субекти? По дефиниция спекулант е човек, който вижда бизнес възможност и се възползва от нея, като вярва, че в бъдеще купената/взетата възможност може да му донесе пари.

По тази логика всеки би бил спекулант ако на пазара някой раздава безплатно домати и народа дето ги взима след 2 дни /когато свършат безплатните/ почнат да ги продават дори по 10 ст. = спекулант

Единственото нечестно би било, ако Jonny е знаел за думата и е купил домейните преди 12, ама както казва купил ги е в 0:06 което си е "бързина на пръстите"

Коментар

И аз не виждам, защо го нападат Джони - успял - купил И мен не ме кефи да не мога да си купя много домейни, защото са паркирани, но... така е с домейните. Смятам, че и без домейн съдържащ думата ще може човек да се справи със състезанието

Коментар

Ок, както кажете ...
                          въпроса е принципен, и това не е първото сео състезание което наблюдавам, но е първото в което виждам подобно нещо ...

Коментар

Батка и така ще се справиш, по интересно ще е някой да вземе .бг тогава ще стане напрегнато според мен

Коментар

Първоначално публикувано от uluble_com View Post
                              Батка и така ще се справиш, по интересно ще е някой да вземе .бг тогава ще стане напрегнато според мен
                              не става въпрос дали някой ще се справи, не е толкова важно ключовата дума да я има в домейна ...
                              Просто споделям ...

Коментар

Изчакайте...
                              X