SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

sell avtorentacar.net и .org

johnny

trigger hippie
Ами хванах ги тези двата домейна.
avtorentacar.net
avtorentacar.org

реших, че нямам достатъчно опит за да участвам в състезанието и искам да ги продам, ако някои има интерес към закупувано на имената да ми пише лично съобщение.

цената е по-договаряне - оферти
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Бързак :) Аз докато се усетя и ми грабнаха домейните под носа ;)
Успех с продажбите :)

Ами хванах ги тези двата домейна.
avtorentacar.net
avtorentacar.org

реших, че нямам достатъчно опит за да участвам в състезанието и искам да ги продам, ако някои има интерес към закупувано на имената да ми пише лично съобщение.

цената е по-договаряне - оферти
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Ами хванах ги тези двата домейна.
avtorentacar.net
avtorentacar.org

реших, че нямам достатъчно опит за да участвам в състезанието и искам да ги продам, ако някои има интерес към закупувано на имената да ми пише лично съобщение.

цената е по-договаряне - оферти
Малко тъпа постъпка от твоя страна ...
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Малко тъпа постъпка от твоя страна ...

Хаха защо?

Работата със домейните си е free-for-all (като не бройм авторски права и т.н), решил е, че не може (или не иска да участва) и иска да ги продаде, какво лошо има в това?
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Ок, според мен не е много добра постъпка, най-малкото участниците сме си ние - хората от форума и сме едно общество с общи интереси, малко външни хора ще участват в състезанието.
И ако й другите правеха така на всички състезания всички домейни щяха да се държат от първия ...
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Еми в 0.06 ги купува в 0.30 ги продава вече. Раздам се че е осъзнал за толкова кратък предиод че няма да участваш.
Аз си мисля че е спекулант :)
Изродена работа сме това българите. Само ходим и подлагаме камъни на другите.
Що ли имам чивството че това състезание ще е доста black =)
Успех в продажбата.
 
Последно редактирано:
Re: sell avtorentacar.net и .org

и двата домейна са по зле от поддомейн към .bg сайт според мен... така, че няма много място за спекула.
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Според мен няма смисъл да критикувате момчето... това си е бизнес все пак... а и щом той е успял да ви изпревари, значи възможността да беше ви испреварил някой друг е голяма.. тогава нямаше да имате възможност въобще да ги купите ;)
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Подкрепям Jonny, това е вид бизнес. Незнам защо в България спекулантите се асоциират като негативни субекти? По дефиниция спекулант е човек, който вижда бизнес възможност и се възползва от нея, като вярва, че в бъдеще купената/взетата възможност може да му донесе пари.

По тази логика всеки би бил спекулант ако на пазара някой раздава безплатно домати и народа дето ги взима след 2 дни /когато свършат безплатните/ почнат да ги продават дори по 10 ст. = спекулант :)

Единственото нечестно би било, ако Jonny е знаел за думата и е купил домейните преди 12, ама както казва купил ги е в 0:06 което си е "бързина на пръстите" :)
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

И аз не виждам, защо го нападат Джони - успял - купил :) И мен не ме кефи да не мога да си купя много домейни, защото са паркирани, но... така е с домейните. Смятам, че и без домейн съдържащ думата ще може човек да се справи със състезанието
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Ок, както кажете ...
въпроса е принципен, и това не е първото сео състезание което наблюдавам, но е първото в което виждам подобно нещо ...
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Батка и така ще се справиш, по интересно ще е някой да вземе .бг тогава ще стане напрегнато според мен :)
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Батка и така ще се справиш, по интересно ще е някой да вземе .бг тогава ще стане напрегнато според мен :)
не става въпрос дали някой ще се справи, не е толкова важно ключовата дума да я има в домейна ...
Просто споделям ...
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Един въпрос за състезанието ключовата дума дадена ли е и кога ще се даде ако не е?
И какви пари търсиш на домейните
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Ок, както кажете ...
въпроса е принципен, и това не е първото сео състезание което наблюдавам, но е първото в което виждам подобно нещо ...

аз съм виждал да се продават сайтове с някакви позиции в определено състезание
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Един въпрос за състезанието ключовата дума дадена ли е и кога ще се даде ако не е?
И какви пари търсиш на домейните
мнооого си заблуден ...
аз съм виждал да се продават сайтове с някакви позиции в определено състезание

доста по-различно е, решил си че нямаш шанс, време ... а тук случая е различен ...
 
Re: sell avtorentacar.net и .org

Продавам ги - 60лв и двата. Не ми се занимава.
приемам paypal

продадени са!
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: nbsp

Горе