SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Копирайтинг услуги - писане и пренаписване на статии на български език

youth_boy

Banned
Здравейте колеги,

аз съм копирайтър с опит над 10 години. Предлагам Ви писане и пренаписване на статии на български език.

За първите 3-ма писали в темата предлагам ревю копи, статия от 300 думи по избрана от вас тема. От Вас се изисква да напишете мнението си за статията в темата ми.

Мога да предложа линкове към SEO статии, които съм писал за клиенти през годините.

Времето за написване на определен пакет от статии, е съобразено с поръчките, които имам към момента и броя на статиите.

Цената на статиите зависи от сложността на тематиката, проучването на тематиката и ключовите думи. Обикновено става въпрос за 2 лв. на 100 думи.

Мога да пиша съдържание за вашите сайтове и блогове, а също и SEO оптимизирани текстове за Guest Blogging и Article директории.

Какво представляват статиите, които пиша?

- Всяка тема подлежи на внимателно проучване от моя страна;
- Броят на думите на статията зависи от вашите предпочитания;
- Проучвам ключовите думи и техните синоними;
- Възможност за избор на обръщение на Ти или на Вие;
- Слагам по няколко чаптъра за всяка статия;
- По желание на клиента мога да добавя снимки към статията;
- Имам възможност да публикувам статии с линк в наши блогове и сайтове (цената се оскъпява);

Какво друго мога да предложа?

- Публикуване на статиите във ваши Wordpress сайтове;
- Изграждане на Tier 2 връзки към дадени статии;
- Писане на обяви;
- Създаване на продуктови описания (1 лв. за 100 думи);
- Дългосрочно сътрудничество и изграждане на линк билдинг модел със статии;
- Писане на ревюта (цената зависи от броя думи и обема на работата);
- Писане на статии, с цел повишаване на фирмена репутация;

Защо да поръчате статии от мен?

Не искам да се хваля или да хиперболизирам възможностите си, но на този етап съм работил, с три SEO фирми и имам необходимия опит.
Работил съм и като фрийлансер за множество фирми и бизнеси в България, а крайните резултати от работата ми са повече от добри.
За времето, в което пиша статии, съм постигал големи успехи по отношение на класирането на сайтове в Гугъл - SERP.
На ЛС мога да ви предоставя част от клиентите, за които съм писал статии или съм правил линк билдинг посредством article маркетинг.

Какви методи за плащания приемам:

Приемам плащания чрез EasyPay, Банкова сметка и в много редки случаи PayPal.

Това е от мен, ако имате въпроси и/или поръчки, моля пишете тук на ЛС или на имейл адрес exultras@abv.bg
 
Последно редактирано:
Имам нужда от статии с автомобилна тематика и по точно:
пътна помощ
подаване на ток
смяна на гума
автодиагностика
съдействие преди покупка на кола.
 
Последно редактирано от модератор:

Горе