SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Изработка на уеб сайт - Безплатна книга от 19000+ думи

aldev

New member
Здравейте колеги! Не знам, дали в правилната категория публикувам, за което предварително се извинявам.

Преди 1 година реших да напиша "Наръчник за изработка на уеб сайт".

Исках той да помогне на много хора, които имат желанието да разберат, какъв е цялостният процес при изграждане на уеб сайт, полагайки здрави основи, гарантиращи сигурна печалба.
  • Знам, че може да не си техническо лице и често се случва да не разбираш термини от "IT" сферата.
  • Знам, че може да имаш и желанието да изградиш уеб сайт, но не ти се "занимава", защото е трудно.
  • Знам, че може да си управител на бизнес, който търси как да повиши своята печалба.
  • Знам, че може и да имаш идея за бизнес, но не знаеш как да се справиш с нейната реализация.
Силно се надявам трудът, който положих в създаването на този наръчник, да ти бъде от полза и чрез прочитането му да се изкачих с няколко стъпала нагоре по трънливата стълбица на успеха.
Предоставям ти Наръчника напълно БЕЗПЛАТНО! Не се изисква, нито регистрация, нито пари, за да го прочетеш. Изисква се единствено голяма доза хъс, упоритост и стремеж да постигаш целите си!
Какво ще откриеш в 19 000+ думи, събрани в 80 страници:
  1. Мисия, визия и цели
  2. Анализ на бизнес идеята и проучване на потенциален пазар и потенциални клиенти
  3. Определяне на бюджет при изработка на уеб сайт
  4. Създаване на план за развитие на уеб сайт
  5. Изготвяне на задание за уеб сайт
  6. Намиране на изпълнител за изработка на уеб сайт
  7. Маркетинг стратегии за развитие на уеб сайт
  8. Пускане на уеб сайт в реализация
  9. Рекламни канали
  10. Добри практики за създаване на аудитория
Ще се радвам изключително много, ако споделиш своето мнение в коментар най-долу на страницата. То е важно за мен! Успех в начинанието, което си избрал! И не забравяй, че положителният отзив ни прави щастливи и удовлетворени от добре свършената работа, а градивната критика ни изгражда като специалисти!

Линк към книгата - https://alexander-aldev.eu/изработка-на-уеб-сайт/

 

Горе