SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нова директория за статии ipotpal.bg

gvv

+Gennadiy Vorobyov
Реших да раздвижа стария добрия воин на "ипотпалщината".

Представям директория за статии ipotpal.bg:

  • един бърз уордпрес
  • PR 5
  • домейн на година и половина
  • с доста линкове в историята си, което ще се компенсира със силни, редовни, нови интересни линкчета към всяка от статиите

Засега постовоте се показват по подразбиране - последните отгоре.
Тази схема може да се промени във вид - статична главна страница с категории с нови публикации в сайдбара.

Приемам критика и предложения.
 
Последно редактирано:
Re: Нова директория за статии ipotpal.bg

Някакви ограничения за тематика ? Ще се създава ли нова категория при публикуване на статия на тематика за която до момента няма категория ?
 
Re: Нова директория за статии ipotpal.bg

Някакви ограничения за тематика ?
Няма
http://ipotpal.bg/rules/

Ще се създава ли нова категория при публикуване на статия на тематика за която до момента няма категория ?

В момента има няколко съвсем основни категории като ще се създават още.
Мисля, че на това ниво достъп във WP авторът няма право за създаване на нова категория.
Ще оставя една конктакт-форма с предложения за нови категории.
 
Re: Нова директория за статии ipotpal.bg

Malware Warning

Visiting this page may be harmful. It has been reported for distributing malicious software.

Opera Software strongly discourages visiting this page.
 
Re: Нова директория за статии ipotpal.bg

Да и на мен ми дава същото за вируси....е то спамерите и разни ботове веднага са налазили сайта, нормално. Някой от администрацията на сайта може ли да даде някаква информация защо се е получило така и дали скоро ще бъде отстранен този проблем? Надявам се скоро всичко да е наред, щото изглежда доста добра директорията, пуснах една статийка даже :)
 
Re: Нова директория за статии ipotpal.bg

И аз пуснах една статия! Успех с директорията!
 
Re: Нова директория за статии ipotpal.bg

Malware Warning

Visiting this page may be harmful. It has been reported for distributing malicious software.

Opera Software strongly discourages visiting this page.

Да - сайтът имаше лек проблем с инфецирани файлове. За целтта са изтрити всички цмс-и и е сложен чист уордпресс. Така че проблема е решен.
 
Re: Нова директория за статии ipotpal.bg

Грешка получил съм само че с голямо закъснение.
 
Последно редактирано:
Re: Нова директория за статии ipotpal.bg

Нямам такова нещо като "спам". Изтрий моля ти се акаунт cloxy и ще пробвам пак с някаква стандартна поща, примерно в abv.

давай
 
Re: Нова директория за статии ipotpal.bg

Честито за новата директория. Добавих я и в моя списък с директории подредени по PR. Гледам да го поддържам жив.

Можеш да добавиш възможност хората сами да предлагат свои категории (нещо като контактна форма), ти само ще ги създаваш за тяхно улеснение.

Вече пуснах статийка леко е дублирана, на 50-60 % , но е авторска, текста е мой. Дано да не е проблем :)
 
  • Like
Реакции: gvv
Re: Нова директория за статии ipotpal.bg

Можеш да добавиш възможност хората сами да предлагат свои категории (нещо като контактна форма), ти само ще ги създаваш за тяхно улеснение.
Предлагайте http://ipotpal.bg/help/ :)
Вече пуснах статийка леко е дублирана, на 50-60 % , но е авторска, текста е мой. Дано да не е проблем :)

дублирана е на 85%, което не ми се ще да добавям на този етап.
Направи й един рерайт поне до 50% уникалност
 

Горе