SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Туристическа социалка

ivo.apostolov

Неразбиращ
Понеже единствената, която видях е летовника, в който така и не успях да се регистрирам, реших да пусна собствена:
http://dir.pochivki.biz

Има още непреведени неща по сайта, но ще го оправям лека полека.
 
Re: Туристическа социалка

Ако го направиш да дава линкове от заглавната страница и категориите, цена намя да има.
 
Re: Туристическа социалка

Може би аз пропускам нещо но не виждам линк от заглавната страница?
 
Re: Туристическа социалка

Да, опцията се прилага проспективно за бъдещи потребители, освен ако не форснеш с една отметка, която бях пропуснал първия път. Вече трябва да е наред.

Ако някой се интересува, платформата е Hotaru
 
Re: Туристическа социалка

Вече е ток и жица. Ще го блогна от тук от там...
 
Re: Туристическа социалка

Не лошо да имаш RSS добавен и в head.

Код:
<link rel="alternate" type="application/rss+xml" href="......." />

Така ботовете по-лесно ще го откриват. А не е лошо да измислиш и как да се пингва, ако не го прави автоматично софуера. ;)
 
Re: Туристическа социалка

Браво и успех!
А къде е намери тази екзотична система и как реши нея да ползваш? :)

Ами след като се блъсках 3-4 дена с Pligg и осъзнах, че трябва да хаквам една камара неща, а Drigg като цяло не ми допада (сигурно заради основата), това се оказа единствената алтернатива (попаднах случайно от блог пост). Доста лека и бърза е + има всичко което ми трябва като екстри, за това се спрях на нея. Видях и 3-4 сайта правени с нея и изглеждаха надеждни, така че рискувах с нея. Като цяло има някой тъпотии, но повечето неща работят as expected.
 
Re: Туристическа социалка

По-добре на пращай тракбеци, че бързо ще стане досадна. :)
 
Re: Туристическа социалка

Поздравления за социалката. Време беше да се появи и втора:)

П.П. Видях, че си имал проблеми с регистрацията в Летовник.ком. Може ли да споделиш подробности, тъй като досега не съм засичал проблеми.
Даже напоследък започнаха доста спамъри да се навъждат... :)
Би ли опитал отново да се регистрираш, ще помогна, ако се наложи :)
 

Горе