SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?

SeoLab

тел. 0894764273
Здравейте,
никога не ми се беше налагало да наблюдавам движението в СЕРП-а на Google.BG, но ето че дойде и този момент.
Дайте съвет или споделете какви програми вие ползвате.
Ще съм благодарен за всеки отговор.
Можете да дадете примери и с платени програми.
 
Re: С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?




Мерси много за линка, но сервиса е временно недостъпен :(
The SEO Report is currently unavailable. Please try again later.
А и вие сигурен ли сте, че показва резултата от google.BG, a не от google.COM?
 
Последно редактирано от модератор:
Re: С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?

за бг не знам но сайта е много добър, пробвай да се регнеш по нататък, там ще намериш и други много полезни неща
__________________________
!!! Правете до $320/Lead !!!
 
Последно редактирано:
Re: С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?

На мен ми трябва програма или сервис който да следи движението на сайта в СЕРП-а по зададени ключови думи, но именно СЕРП-а в BG зоната :)
В СОМ, RU или другаде не ми трябва
Другото аз си го имам :)
 
Re: С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?

хм
изненадан съм
А как следите промените?
Ръчно?
И не се е намерил човек дето да направи такава програма или сервис в България?
Честно казано това ме учудва...
А как работят по-сериозните компании и как си правят отчетите пред клиентите?
Пак ръчно? :)
 
Re: С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?

heheh...като си го знаеш, защо питаш ?
След като го знаеш, много добре трябва да си наясно, че никои няма да ти разкрие подходите си и методи :)
 
Re: С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?

И какво толкова има да се крие?????
Интересно племе сме българите, няма що.
Че аз съм готов да си платя, мисля че по-горе ясно го казах.
И какво общо има със занята, когато говорим не за умения а за инструменти?
Макар че съдейки по другите постове, всичко правите ръчно, а тук се намирате само да си чешете езиците (разбирай чупите пръстите).
 
Последно редактирано:
Re: С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?

за теб е ясно, че си готов. Други дали ще има е по-интересно, но наистина мисля да направя такъв софтуер и да предлагам такава услуга. За съжаление сигурно няма да стане скоро. Иначе някакъв вариант ти дават Google WebMaster Tools. Всяка седмица за кои думи къде си бил, и от кои имаш кликове.
Което не е малко. Другото: днес писах за webmaster.live.com там можеш да си добавяш думи, но следи само позиции в live.com
 
Re: С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?

дадохте ми много добра идея и мисля, че мога доста бързо да дигна версия на такъв service, ако ми кажете обаче колко сте склонни да плащате за това.
Обикновенно продавачите дават цените, а ако на купувача му е изгодно - купува.
Тук в Русия има платени такива сервиси и са в порядъка на 10-на$ в месец
Има и програми, но там освен програма за проследяване, са и програми за анализ на бековете, плътност на думите и мн. други полезни функции.
Има безплатни такива програми, една такава съм сложил на блога си, а има и платени които струват около 100-150$
 
Re: С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?

Обикновенно продавачите дават цените, а ако на купувача му е изгодно - купува.
Тук в Русия има платени такива сервиси и са в порядъка на 10-на$ в месец
Има и програми, но там освен програма за проследяване, са и програми за анализ на бековете, плътност на думите и мн. други полезни функции.
Има безплатни такива програми, една такава съм сложил на блога си, а има и платени които струват около 100-150$

Приемам забележката. Ще помисля, сериозно. Отново за GWT там като следиш top search queries можеш да избереш на location - google.bg и да видиш/покажеш на клиент резултата от SЕО дейностите
 
Re: С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?

за теб е ясно, че си готов. Други дали ще има е по-интересно, но наистина мисля да направя такъв софтуер и да предлагам такава услуга. За съжаление сигурно няма да стане скоро. Иначе някакъв вариант ти дават Google WebMaster Tools. Всяка седмица за кои думи къде си бил, и от кои имаш кликове.
Което не е малко. Другото: днес писах за webmaster.live.com там можеш да си добавяш думи, но следи само позиции в live.com
Това е много малко
Аз работя със СеМонитор
Току що написах писмо на разработчиците да включат и БГ
Надявам се да го направят.
Така, че ако ще е само заради мен, не прави нищо :)))
Аз ще си намеря изход от положението.
Просто се надявах да има готови решения по въпроса.
 
Re: С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?

Приемам забележката. Ще помисля, сериозно. Отново за GWT там като следиш top search queries можеш да избереш на location - google.bg и да видиш/покажеш на клиент резултата от SЕО дейностите
Имам много ключови думи.
А там може само за 5.
Проекта е огромен и с много ключови думи
 
Re: С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?

първо да ти кажа че от много следеня файда няма, в това ще се убедиш

малко думи можеш и ръчно да ги следиш много лесно, а ако наистина искаш много думи, то помисли реално колко тоща ти помогне.

за ръчното можеш да си ги набереш думите просто в Г и те си ги отваряш всеки ден само с един клик всичките, лесно е
 
Re: С каква програма наблюдавете СЕРПА в Гугъл?

първо да ти кажа че от много следеня файда няма, в това ще се убедиш

малко думи можеш и ръчно да ги следиш много лесно, а ако наистина искаш много думи, то помисли реално колко тоща ти помогне.

за ръчното можеш да си ги набереш думите просто в Г и те си ги отваряш всеки ден само с един клик всичките, лесно е

Какво означава че нямам "файда"????
Въпроса не е във файдата, а да видиш резултата от конкретната работа и изменения.
И какво трябва да правиш, за да "вдигнеш" ключовите думи които лошо се аранжират в СЕРПА.
Така че файда има, стига да знаеш как да я ползваш.
А и след това как се прави отчет за клиента с основни (високочестотни думи) около 12 и средно и нискочестотни общо около 50
На ръка?
Че това е смешно и несериозно
 

Горе