SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво означава това посещение от dmoz

yordanp

New member
Преди месц предложих сайта ми в DMOZ.
От тогава няма движение, но днес забелязах, че имам посещение от следния линк:
"http://www.dmoz.org/editors/editunrev/listurl?cat=World/Russian/%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%8B_%D0%B8_%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D1%8B/%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0/%D0%93%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B8%D1%8F/%D0%9F%D1%83%D1%82%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8_%D0%B8_%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8"

Предполагам, че е достигнал до ръцете на модератора.
Дали правилно тълкувам този линк?

Забелязвам че в ДМОЗ има Login поле, това за потребители, които вече присъстват ли е?
 
За: Какво означава това посещение от dmoz

За: Какво означава това посещение от dmoz

Вероятно някой редактор ти е гледал сайта, но не ми е ясно защо е руснак, освен ако твоят сайт не е насочен към Русия. Логин полето е точно за редакторите, а линкът при декодиране връща следното:
Код:
http://www.dmoz.org/editors/editunrev/listurl?cat=World/Russian/Страны_и_регионы/Европа/Греция/Путеводи%D 1�ели_и_кат%D 0�логи
 
Re: За: Какво означава това посещение от dmoz

Re: За: Какво означава това посещение от dmoz

Сайта не е български, значи за сега има някакво движение, това е категорията в която беше предложен сайта :)
 
Re: За: Какво означава това посещение от dmoz

Re: За: Какво означава това посещение от dmoz

Това е категорията в която беше предложен от мен сайта, ама все още не е приет. :)
Надявам се все пак да има повод за честито.
 
Re: Какво означава това посещение от dmoz

Вече мога да се похваля че сайта ми е в ДМОЗ! :party:
Точно 2 месеца чакане бяха достатъчни.
Успех на всички кадидат-ДМОЗ-овци! :)
 

Горе