SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хайде на ъпдейта на PR-a

Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

google нещо се е побъркал на сайт с 0 % съдържание и домейн на месец ми е праснал 4 :)

тихо, тихо да не се усетят :D дано да задържи. На паркиран домейн ли си хванал 4-ка? Пусни едно лично да видя за каква магия става дума. Ще ме накараш да си проверя домейните
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

тихо, тихо да не се усетят :D дано да задържи. На паркиран домейн ли си хванал 4-ка? Пусни едно лично да видя за каква магия става дума. Ще ме накараш да си проверя домейните

на чисто нова drupal инсталация :). а и честно казано дали ще се задържи или не хич не ми дреме :)
 
Последно редактирано:
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

google нещо се е побъркал на сайт с 0 % съдържание и домейн на месец ми е праснал 4 :)

При мене сайт , който направих за да преча на едни хора, без нито една входяща връзка , само дето е подстраница на .hit.bg ми е дало 4 , а на другата страница 3 , самия сайт е от 3 страници .

Друг мой сайт дето правя връзки , СЕО кво ли не , си остана 2 , а на вътрешните 1. Да не говорим че имам с по 3-4 паге ранк поне 10 връзки към този сайт.

Гоогле нещо този път май е посменил стратегията.
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

аз явно съм с наказание. От ПР 2 падна на 0. А същевременно ликовете ми се покачиха от 325 на 2596. Как можете да обясните тази постъпка на Г
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

в блогспот доста често ги смъква. А и като гледам - основно заради LinkExchange-a и едната камара изходящи линкове. Трябва да си с доста стар сайт за да сложиш толкова линкове, към такива сайтове.
 
Re: Хайде на ъпдейта на PR-a

От сигурно 50 сайта имам само едно от 2 на 3. Имам малко наказани сайтове с ранг (-2) поради неизвестни причини, но те не са мръднали. По-добре така да си седят, че като имаш висок ранг започват само напразно да ти завиждат.
 

Горе