SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Пак движение в PR-а

Re: Пак движение в PR-а

Има има раздвижване! При мен е 50/50
няколко -1 и няколко +1
 
Re: Пак движение в PR-а

мдам и при мен има но малко.
 
Re: Пак движение в PR-а

При мен пък имаше движение преди една седмица. Сега не съм забелязал, но може би няма как да има раздаване толкова често.
 
Re: Пак движение в PR-а

Този път ме озадачи този PR. Как е възможно сайт, който е пуснат наскоро, никакво СЕО не му е правен, нито един сайт не сочи към него и да скочи от 0 на 3. Малко не ми се връзват нещата...
 
Re: Пак движение в PR-а

При мен пък имаше движение преди една седмица. Сега не съм забелязал, но може би няма как да има раздаване толкова често.

Що да няма как? Като стойност PR се променя ежедневно, просто досега тази стойност ни се е показвала на определени периоди (2-3 месеца). На теория нямат никакъв проблем да я показват и през час.
 
Re: Пак движение в PR-а

Да, има доста промени... При мен са основно нагоре, даже на сайтове дето нищо не съм очаквал от тях :)
 
Re: Пак движение в PR-а

За хората, които разбират, частичните ъпдейти не са новина. Поне от година насам.

Явно на този форум са супер професионалистите, съдейки по това, че днес като гледам на почти всички големи СЕО форуми върви темата, ама там явно едни аматьори, дето нищо не разбират :)
Добре, че се намери кой да ни светне как седят нещата сред разбирачите :)
 
Re: Пак движение в PR-а

спокойно момчета, няма смисъл от зъбки :) . Който се радва, да се радва (и да почерпи;), за другите пожелавам всичко да си дойде на мястото по време на пълния ъпдейт. Аз имам няколко нагоре и няколко надолу, но съм доволен от резултатите и в двете посоки. По-важни са ми приходите :)
 
Re: Пак движение в PR-а

Тез двамата пак почнаха да се дракат. ;D
 
Re: Пак движение в PR-а

Eдин блог от 0 -> 2

Само че още миналата или по-миналата седмица се случи туй нещо.
 
Re: Пак движение в PR-а

Тез двамата пак почнаха да се дракат. ;D

подозирам, че всичко е инсценировка, за да могат после да седнат на маса да се сближават :D
 
Re: Пак движение в PR-а

подозирам, че всичко е инсценировка, за да могат после да седнат на маса да се сближават :D
Опазил господ :eek:...аз съм женен човек...:)
 
Re: Пак движение в PR-а

То не пречи да обсъдите сервитьорката, ако е готина...
 
Re: Пак движение в PR-а

Ам Пламен и той :) ама вече не ви знам :)
П.С. Пламене дръж се на положение и не се присмивай ще те бия :)
 

Горе