SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Bing индексира ли ви страниците?

dextersh

New member
При вас каква част доло горе от страниците ви са индексирани от Bing? Защото от тоя сайт Хардуер Мания в подписа ми, който в google при написване на site:hardwaremania.org показва над 1000 страници, в Bing са само 31 :eek:. Даже се регнах в bing и събмитнах сайтмап преди доста време вече. Ефекта беше такъв че първо спаднаха индексираните страници, после пак станаха колкото си бяха.

При вас как е?
 
Re: Bing индексира ли ви страниците?

Нормално, при мен разликата е 4400 към 55. :D
 
Re: Bing индексира ли ви страниците?

Доста зле е положението значи. Уж се опитват да изместят Google, а даже не си правят труда да индексират страниците на сайтовете. И то не говорим за някакви копирани, а за стотици напълно уникални страници.
 
Re: Bing индексира ли ви страниците?

При мен в Гугъл 196 страници в Яху 64, а в Бинг само 5...и аз сложих сайтмап но ефект никакъв...Изглежда Майкрософт са направили Бинг просто да имат своя търсачка , но изцяло са се орентирали към Яху...
 
Re: Bing индексира ли ви страниците?

Абе, кой ви е излъгал, че Бинг е търсачка? Вие на Бил Гейтс ли вярвате?

хахаха
 
Re: Bing индексира ли ви страниците?

Някой знае ли нещо за DMOZ...от два месеца съм се регистрирал там и все още не съм одобрен, видях че и Яху имат подобна библиотека но май е платена....
 
Re: Bing индексира ли ви страниците?

Всичко е ОК след ръчно добавяне.

Все още алгоритъма им е недодялан.
 
Re: Bing индексира ли ви страниците?

Все още алгоритъма им е недодялан.

Вся още?! Той беше недодялан още когато я пуснаха тази "търсачка", вече станаха доста години. Не знам на какво се надявате изобщо.
 
Re: Bing индексира ли ви страниците?

Някой знае ли нещо за DMOZ...от два месеца съм се регистрирал там и все още не съм одобрен....
Моя сайт го вписаха на 11-ия месец.
 
Re: Bing индексира ли ви страниците?

11 месеца ??? ужас...но няма начин ще се чака...мисля че е важно да си регистриран в DMOZ за SEO оптимизацията.
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: Bing индексира ли ви страниците?

WoW човек да не повярва вече имам индексирани 42 страници вместо 35 и една от тях е самият Sitemap. Ще видим дали ще продължава да индексира. С тази скорост може след 50 години да индексира половината страници :D
 
Re: Bing индексира ли ви страниците?

Чувал съм, че за бинг помага ако сложиш някъде с дребен шриф microsoft като дума или word или windows.
 
За: Bing индексира ли ви страниците?

За: Bing индексира ли ви страниците?

При мен Bing не индексира така, както Гоогле-то за жалост
 
Re: Bing индексира ли ви страниците?

Лошо, Илияне, лошо започваш....вадиш теми от архива просто заради трупане на мнения. Има други начини да бъдеш полезен и форума да ти е полезен - помисли !
 
За: Bing индексира ли ви страниците?

За: Bing индексира ли ви страниците?

Много рядко някои би използвал Bing при търсене, губене на ресурс време е само мисълта за тази търсачка.
 

Горе