SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google.bg като резултат в SERP :)

fridge

Senior Member
Днес написах в Google "nwa bulgaria" и като 10-ти резултат ми излезна google.bg... в началото бях като гръмнат, но после се усетих, че доста линкваме резултатите от търсенето по тази фраза в Google (сайтовете са почти само мои, а така не го приемат за спам по форуми).

Явно и самият Google не е защитен от Google бомби ;D

nwa-bulgaria.GIF
 
Последно редактирано:
Re: Google.bg като резултат в SERP :)

Има резон!
В www.google.bg може да влезеш и да си потърсиш информация за НВА нещото. Така, че има голям смисъл да е в топ десятката :)
 
Re: Google.bg като резултат в SERP :)

По-скоро високия авторитет и PR на домейна, плюс няколко беклинка с точния анкор, плюс съпадение на думата Bulgaria в заглавието и домейна (bg=Bulgaria) са предостатъчни за Google да класира сайт без никакво съдържание на първа страница за тази неконкурентна фраза :).
 
Re: Google.bg като резултат в SERP :)

Аз към това линквам :) Явно Google го брои за редирект към главната или не знам...
 
Re: Google.bg като резултат в SERP :)

Аз към това линквам :) Явно Google го брои за редирект към главната или не знам...

Или към това? :confused:

http://www.google.bg/#q=nwa+bulgaria

Спомням си, че преди година и половина ме терзаеха същите въпроси. :eek: Почакай малко и вероятно скоро ще изчезне от резултатите.
 
Последно редактирано:
Re: Google.bg като резултат в SERP :)

Резултатът продължава да се изкачва, дали ще стане 1-ви ;D
 
Re: Google.bg като резултат в SERP :)

Да, разбрах те, след като си написах мнението... точно с # линкваме и явно затова така става :)
 

Горе