SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Има Major PR Update

Статус
Not open for further replies.
Re: Има Major PR Update

Ще му мине :D

хаха, вероятно :) това не пречи да си му се радвам :)

между другото, правя експеримент и към него съм насочил линк от друг сайт с ПР5, и това е единственият изходящ линк там. точно на първия ъпдейт, новият сайт получи ПР5, 10 дена след старта си...
 
Re: Има Major PR Update

Забелязвате ли нещо странно по SERP-а и по PR тулбара тези дни? Според тула на Марто днес има малък (вероятно) ъпдейт. Наблюдения?
 
Re: Има Major PR Update

Няколко сайта който един месец бяха на N/A днес са на PR0...но едва ли е имал сериозен ъпдейт...
 
Re: Има Major PR Update

Няколко сайта който един месец бяха на N/A днес са на PR0...но едва ли е имал сериозен ъпдейт...

Според мен от N/A до 0 си е ежедневие и няма нищо общо с updates или индикация.

Разбира се това е моето скромно не-сео мнение на базата на лични проекти, които наблюдавам. ;D
 
Re: Има Major PR Update

Според мен от N/A до 0 си е ежедневие и няма нищо общо с updates или индикация.

Разбира се това е моето скромно не-сео мнение на базата на лични проекти, които наблюдавам. ;D

Мда.
 
Re: Има Major PR Update

Според мен от N/A до 0 си е ежедневие и няма нищо общо с updates или индикация.

Разбира се това е моето скромно не-сео мнение на базата на лични проекти, които наблюдавам. ;D

Аз съм получавал PR0 на блог в blogspot.com за по малко от 2 часа, точно Google го захапа и му лепна PR0...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе