SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PR Ъпдейт

За: Re: PR Ъпдейт

За: Re: PR Ъпдейт

бе те и за дата само да сложат пак ще е добре

залагам по 5 лева за 24, 25 и 26 февруари :)

това, което забелязвам е огромни промени при броя на индексираните страници... надолу

и аз го забелязах това, с 1/3 надолу
 
За: Re: PR Ъпдейт

За: Re: PR Ъпдейт

това, което забелязвам е огромни промени при броя на индексираните страници... надолу
Това според командата site: ли?
 
Re: PR Ъпдейт

това, което забелязвам е огромни промени при броя на индексираните страници... надолу

Не е задържително да е от ъпдейт. Просто събота и неделя дава намалени резултати. Кликни на примерно 20, 30 или 70-та страница и би трябвало да ти покаже реалните резултати.
 
Re: PR Ъпдейт

Не е задържително да е от ъпдейт. Просто събота и неделя дава намалени резултати. Кликни на примерно 20, 30 или 70-та страница и би трябвало да ти покаже реалните резултати.
оказа се прав на 100%
 
За: Re: За: Re: PR Ъпдейт

За: Re: За: Re: PR Ъпдейт

да, според командата site:
Най-чистият начин е да провериш влизанията от гугъл по лендинг пейдж.
 
За: PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

Има нещо днеска. 2-3 домейна имат промяна в PR, а при други вътрешни страници.

Със сигурност има ПР ъпдейт... девет сайта са с -1 и пет сайта с +1...Минусите са много...:(
 
Поредния Google PageRank Update вече е факт.

Поредния Google PageRank Update вече е факт.

Днес докато си работех по най-новия си проект, случайно видях че Google е дал PR на страниците ми . :)
След това разгледах и другите си сайтове и се оказа, че най-после дългоочаквания ъпдейт вече е факт.
Явно твърдението на mlazarov от тук, че тече голям PR Update се оказа вярно.
От миналия Декември такова нещо не се беше случвало, както се казва на печелившите честито.
Лично аз съм доволен от резултатите, навсякъде имам само растеж, така да се каже.
Очаквам вашите коментари, как се е отразил упдейта при вас? :)
 
За: Поредния Google PageRank Update вече е факт.

За: Поредния Google PageRank Update вече е факт.

Колега, не е нужно да дублираш една и съща тема ...PR Ъпдейт
Чети преди да пуснеш нова тема...
 
Re: PR Ъпдейт

Ето датите за PR ъпдейт. Следях ги с интерес и гледах дали колегите от този сайт ще познаят. Е, както се вижда - познаха. Вярно, те дават дати: 30 Jan, 2012 г. - 2 Feb, 2012 г., а сега е 6 февруари, но не трябва да пренебрегваме с лека ръка това разминаване, според мен не е фатално, още повече, че някой хора имаха наблюдение още от преди няколко дни, че показателите в сайтовете им се движат.
Според мен е полезна статия, с полезни съвети, както и може да се види очакваните дати за следващ PR ъпдейт. Според тях остават още 3 такива, най-близкият месец за ъпдейт е юни.

Но обърнете внимание на друго - че ъпдейта е бил януари месец, а показателите се появяват с няколко дни по-късно - не знам защо, предполагам им трябва време докато го изчислят.

Ето и самата статия
 
За: PR Ъпдейт

За: PR Ъпдейт

Това, че даден колега забелязва ъпдейта със забавяне, не значи, че ъпдейта тече по-късно.

По мои наблюдения промените на PR-а текът обикновено 3-4 дни.

Важно е от къде се взима информацията! Повечето тулове имат забавено прихващане на промяната. Например моята информация е от wms-tools.com и там данните излизат със закъснение най-много от 24ч. При други тулове има случаи забавянето да е седмици.
 
Re: PR Ъпдейт

Да, днес се появиха и при мен промените. Общо взето нито сериозно увеличение, нито сериозно намаление.
 
За: Re: PR Ъпдейт

За: Re: PR Ъпдейт

Гошо като че ли е решил да ме смачка тотално. Колкото повече се старая, толкова по-зле става. От днес сутринта до сега основният ми домен отиде надолу с още -1. :mad:
 
За: Re: PR Ъпдейт

За: Re: PR Ъпдейт

В един ден два пъти се е променил PR, това ли искаш да кажеш?
Не, сутринта си беше този от юли миналата година насам, а след обяд падна.
 

Горе