Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Sape.ru си отива

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

За: Re: За: Sape.ru си отива

Първоначално публикувано от Kompota View Post
    ...А и търсенето в mail.ru е базирано на google, ама това са само няколко процента от пазара. Ще видим.
    В момента в mail.ru са останали само някои гугъл-фрагменти. А напълно обновеният алгоритъм е вече в режим бета на Поиск@Mail.Ru

През ноември 2012 компанията съобщи (Известия, Вести), че ще се откаже напълно от Гугъл-търсенето. Договорът им с Гугъл изтича в края на този месец и, най-вероятно, няма да бъде преподписан.

Коментар

За: Sape.ru си отива

Първоначално публикувано от Duster View Post
      Да изметем монополистите Гугъл и Майкрософт!
      Тъй, тъй, хубаво сте ги занареждали. Това е пътят! Вся власть - народу и чрезвычайная комиссия по борьбе с контрреволюцией!

Коментар

Абе няма такова нещо работи си сайта нормално.

Коментар

Първоначално публикувано от lipa View Post
          Абе няма такова нещо работи си сайта нормално.
          Той сайтът си работи, но въпросът е какъв ще е резултатът от него, ако решиш да го използваш.

Коментар

Re: Sape.ru си отива

Брех, тоя Мат много бързо действа .

Коментар

Дреме им на руснаците за Гошо. Пазара им е необятен и си имат яндекс, както Г. ще им пореже сапе така и те ще махнат Гошо от Русия.

Коментар

За: Re: Sape.ru си отива

Първоначално публикувано от bgkulinar View Post
                Потвърждавам! Точно след като Огнян пусна темата нещата започнаха да се влошават и то прогресивно. Става въпрос за мои сайтове, които използват сапе като допълнение. Започнаха плавно да падат. Имам и такива, които ги джижа само със сапе и за няколко дена пропаднаха с 10-на страници.

Гледам сайтовете и на други колеги "сапеджии", които също падат назад.

Ей сега ще стане голямата резачка

p.s. Добре че си имам работа на трудов договор и не разчитам основно само на китни от сайтове.... щото колкото и да си добър в един момент могат да ти се обърнат нещата на 180 градуса.

Коментар

Андрей трудовия договор е стабилно нещо ;-) стига да не запалят чергата на всички ни с тези митинги и анархията вземе връх.

Коментар

За какво е това sape.ru?Разгледах но не ми стана ясно не знам руски.Виждам някакви линкове PR 5 за линкове ли е бил?

Коментар

Първоначално публикувано от bgkulinar View Post
                      К'во стана?

Коментар

Първоначално публикувано от w1ck3dgam3 View Post
                        Потвърждавам! Точно след като Огнян пусна темата нещата започнаха да се влошават и то прогресивно. Става въпрос за мои сайтове, които използват сапе като допълнение. Започнаха плавно да падат. Имам и такива, които ги джижа само със сапе и за няколко дена пропаднаха с 10-на страници.

Гледам сайтовете и на други колеги "сапеджии", които също падат назад.

Ей сега ще стане голямата резачка

p.s. Добре че си имам работа на трудов договор и не разчитам основно само на китни от сайтове.... щото колкото и да си добър в един момент могат да ти се обърнат нещата на 180 градуса.
                        Лошооо. Не вярвах, че ще се стигне до там, но щом казваш, че виждаш спадове, може и да е заради него. Хубаво е като знаеш къде да гледаш. Аз пък какъв съм такъв, един такъв проект и сапеджия да не знам ))

бтв. Според мен сигурността при работата на трудов договор е най-надценяваната сигурност и дори е сnopнo да се нарича сигурност, но това е тема за друг разговор

Коментар

Re: За: Re: Sape.ru си отива

Първоначално публикувано от traki View Post
                          К'во стана?
                          Kамъните падат, падат от небето...

Коментар

Падат но има сайтове със запазени позиции само на сапе. Явно не всички площадки са прихванати

Коментар

Първоначално публикувано от cicano View Post
                              Андрей трудовия договор е стабилно нещо ;-) стига да не запалят чергата на всички ни с тези митинги и анархията вземе връх.
                              Ква черга да ти запалят, ако досега си живеем на горещ нламаринен покрив.
                              Каква сигурност ти дава некъв договор, ако икономиката кара шефът ти да сънува кошмари.
                              Кво те плаши така наречената анархия, след като/ако живееш в БГ не си виждал никога ред( не го бъркай с клетка от преди 23 години)
                              Това не е политика-просто имам оф-лайн бизнес вече 22 години

Коментар

Слабостта на такива борси като сапе-то е, че всичко е автоматизирано. Повечето са такива. Лесно се добавят линкове, но и лесно се хващат от Гугъл.

Ако ръчно добавиш линк, никой не може да докаже, че си го продал.

Коментар

Изчакайте...
                                X