Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Sape.ru си отива

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• bgkulinar
    replied
    Re: За: Re: Sape.ru си отива

Първоначално публикувано от traki View Post
    К'во стана?
    Kамъните падат, падат от небето...

Leave a comment:

• traki
    replied
    За: Re: Sape.ru си отива

Първоначално публикувано от w1ck3dgam3 View Post
    Потвърждавам! Точно след като Огнян пусна темата нещата започнаха да се влошават и то прогресивно. Става въпрос за мои сайтове, които използват сапе като допълнение. Започнаха плавно да падат. Имам и такива, които ги джижа само със сапе и за няколко дена пропаднаха с 10-на страници.

Гледам сайтовете и на други колеги "сапеджии", които също падат назад.

Ей сега ще стане голямата резачка

p.s. Добре че си имам работа на трудов договор и не разчитам основно само на китни от сайтове.... щото колкото и да си добър в един момент могат да ти се обърнат нещата на 180 градуса.
    Лошооо. Не вярвах, че ще се стигне до там, но щом казваш, че виждаш спадове, може и да е заради него. Хубаво е като знаеш къде да гледаш. Аз пък какъв съм такъв, един такъв проект и сапеджия да не знам ))

бтв. Според мен сигурността при работата на трудов договор е най-надценяваната сигурност и дори е сnopнo да се нарича сигурност, но това е тема за друг разговор

Leave a comment:

• traki
    replied

Първоначално публикувано от bgkulinar View Post
    Брех, тоя Мат много бързо действа .
    К'во стана?

Leave a comment:

• Deyan Akrabov
    replied
    За: Sape.ru си отива

За какво е това sape.ru?Разгледах но не ми стана ясно не знам руски.Виждам някакви линкове PR 5 за линкове ли е бил?

Leave a comment:

• cicano
    replied

Андрей трудовия договор е стабилно нещо ;-) стига да не запалят чергата на всички ни с тези митинги и анархията вземе връх.

Leave a comment:

• w1ck3dgam3
    replied

Първоначално публикувано от bgkulinar View Post
    Потвърждавам! Точно след като Огнян пусна темата нещата започнаха да се влошават и то прогресивно. Става въпрос за мои сайтове, които използват сапе като допълнение. Започнаха плавно да падат. Имам и такива, които ги джижа само със сапе и за няколко дена пропаднаха с 10-на страници.

Гледам сайтовете и на други колеги "сапеджии", които също падат назад.

Ей сега ще стане голямата резачка

p.s. Добре че си имам работа на трудов договор и не разчитам основно само на китни от сайтове.... щото колкото и да си добър в един момент могат да ти се обърнат нещата на 180 градуса.

Leave a comment:

• cicano
    replied

Дреме им на руснаците за Гошо. Пазара им е необятен и си имат яндекс, както Г. ще им пореже сапе така и те ще махнат Гошо от Русия.

Leave a comment:

• bgkulinar
    replied
    Re: Sape.ru си отива

Leave a comment:

• toniintro
    replied

Първоначално публикувано от lipa View Post
    Абе няма такова нещо работи си сайта нормално.
    Той сайтът си работи, но въпросът е какъв ще е резултатът от него, ако решиш да го използваш.

Leave a comment:

• lipa
    replied

Абе няма такова нещо работи си сайта нормално.

Leave a comment:

• Dimo
    replied

Първоначално публикувано от Duster View Post
    Да изметем монополистите Гугъл и Майкрософт!
    Тъй, тъй, хубаво сте ги занареждали. Това е пътят! Вся власть - народу и чрезвычайная комиссия по борьбе с контрреволюцией!

Leave a comment:

• strana
    replied
    За: Re: За: Sape.ru си отива

Първоначално публикувано от Kompota View Post
    ...А и търсенето в mail.ru е базирано на google, ама това са само няколко процента от пазара. Ще видим.
    В момента в mail.ru са останали само някои гугъл-фрагменти. А напълно обновеният алгоритъм е вече в режим бета на Поиск@Mail.Ru

През ноември 2012 компанията съобщи (Известия, Вести), че ще се откаже напълно от Гугъл-търсенето. Договорът им с Гугъл изтича в края на този месец и, най-вероятно, няма да бъде преподписан.

Leave a comment:

• Kompota
    replied
    Re: За: Sape.ru си отива

Дреме им на руснаците за Гугъл. От друга страна sape изглежда все още си работи за проекти на български и английски. А и търсенето в mail.ru е базирано на google, ама това са само няколко процента от пазара. Ще видим.

Leave a comment:

• Spyker
    replied

Здравейте!

Отдавна чета форума, но вече ще взема и да пиша. Та ... купувал съм линкове в Сапе само заради руските търсачки. И си мисля, че там предимно се купуват/продават линкове по руски платформи. Не съм гледал други дали има даже. В този смисъл, проблемът с Гугъл не е за умиране (на Сапе), щом той не е основната търсачка на рускоговорящите? Нека си режат, тамошният пазар е огромен и не е фатално, че Гугъл ще ги пореже. Лидерът Яндекс е калпава търсачка, но пък май все още си обича по някакъв странен начин платените линкове и т.н.

Leave a comment:

• ledepidemiq
    replied

Нета вакуум не търпи, ше се появи нова борса, примерно за PA/DA

Leave a comment:

Изчакайте...
X