Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Sape.ru си отива

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Sape.ru си отива

Вечна му памет на sape.ru https://twitter.com/mattcutts/status/301804830932996098

За: Sape.ru си отива

Ясно ли е, че вече не работи или е само хипотеза на база на изказаното от Кътс?

Коментар

Re: Sape.ru си отива

Е то още си работи бре Ивче :-) Но като изловят сайтовете, които предлагат линкове и ще свърши. Което ме навежда на мисълта, че теориите за намаляващата тежест на линковете, май май трябва да се осъвременят :-)

Коментар

Всичко е конспирация, Станишев е виновен.

Коментар

Национализация на SAPE :-)

Коментар

В 18.30 днес - блокада на Орлов мост от подивели сеоисти! Долу гнъсните кутски ръце от САПЕ!

И да питам и тук, забелязвам от няколко дни, че два бели сайта, в две много конкурентни ниши се катерят нагоре. Нищо не съм правил скоро по тях, но все трябва да има причина за това. Някой с подобни наблюдения?

Коментар

Мисля, че вече всеки SEO специалист ще трябва да наблегне на креативността и искуството да се оптимизира.

OFF: В Пловдив протеста ще е на тепето, до Альоша. Носете по една червена роза

Коментар

Логичното обяснение е, че сайтовете преди твоите пропадат надолу, а не че твоите се катерят нагоре. Щом са бели значи част от алгоритмите на Google все пак дават резултат.

Коментар

Sape-то и то ФОСТАФКА Бойко и компания са виновни за тая вълна от напускания...

Коментар

Щом Сапе си отива значи нещата са много сериозни.

Коментар

Да изметем монополистите Гугъл и Майкрософт!
                      Искаме Велико Народно Събрание, промяна на Конституцията и национализиране на интернета!
                      Затвор за всички black hat активисти.
                      Много сме, силни сме...

Коментар

Да запалим жиците ...
                        Да им спре тока в дейта центровете ...
                        Да им се влошат условията на труд в Г
                        ии и все такива кофти неща

Коментар

Нета вакуум не търпи, ше се появи нова борса, примерно за PA/DA

Коментар

Здравейте!

Отдавна чета форума, но вече ще взема и да пиша. Та ... купувал съм линкове в Сапе само заради руските търсачки. И си мисля, че там предимно се купуват/продават линкове по руски платформи. Не съм гледал други дали има даже. В този смисъл, проблемът с Гугъл не е за умиране (на Сапе), щом той не е основната търсачка на рускоговорящите? Нека си режат, тамошният пазар е огромен и не е фатално, че Гугъл ще ги пореже. Лидерът Яндекс е калпава търсачка, но пък май все още си обича по някакъв странен начин платените линкове и т.н.

Коментар

Re: За: Sape.ru си отива

Дреме им на руснаците за Гугъл. От друга страна sape изглежда все още си работи за проекти на български и английски. А и търсенето в mail.ru е базирано на google, ама това са само няколко процента от пазара. Ще видим.

Коментар

Изчакайте...
                              X