SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Sape.ru си отива

За: Re: Sape.ru си отива

За: Re: Sape.ru си отива

Брех, тоя Мат много бързо действа :).

Потвърждавам! Точно след като Огнян пусна темата нещата започнаха да се влошават и то прогресивно. Става въпрос за мои сайтове, които използват сапе като допълнение. Започнаха плавно да падат. Имам и такива, които ги джижа само със сапе и за няколко дена пропаднаха с 10-на страници.

Гледам сайтовете и на други колеги "сапеджии", които също падат назад. :fight:

Ей сега ще стане голямата резачка :scared:

p.s. Добре че си имам работа на трудов договор и не разчитам основно само на китни от сайтове.... щото колкото и да си добър в един момент могат да ти се обърнат нещата на 180 градуса.
 
За: Sape.ru си отива

За: Sape.ru си отива

За какво е това sape.ru?Разгледах но не ми стана ясно не знам руски.Виждам някакви линкове PR 5 за линкове ли е бил?
 
За: Re: Sape.ru си отива

За: Re: Sape.ru си отива

Потвърждавам! Точно след като Огнян пусна темата нещата започнаха да се влошават и то прогресивно. Става въпрос за мои сайтове, които използват сапе като допълнение. Започнаха плавно да падат. Имам и такива, които ги джижа само със сапе и за няколко дена пропаднаха с 10-на страници.

Гледам сайтовете и на други колеги "сапеджии", които също падат назад. :fight:

Ей сега ще стане голямата резачка :scared:

p.s. Добре че си имам работа на трудов договор и не разчитам основно само на китни от сайтове.... щото колкото и да си добър в един момент могат да ти се обърнат нещата на 180 градуса.

Лошооо. Не вярвах, че ще се стигне до там, но щом казваш, че виждаш спадове, може и да е заради него. Хубаво е като знаеш къде да гледаш. Аз пък какъв съм такъв, един такъв проект и сапеджия да не знам :)))

бтв. Според мен сигурността при работата на трудов договор е най-надценяваната сигурност и дори е сnopнo да се нарича сигурност, но това е тема за друг разговор :)
 
За: Sape.ru си отива

За: Sape.ru си отива

Андрей трудовия договор е стабилно нещо ;-) стига да не запалят чергата на всички ни с тези митинги и анархията вземе връх.

Ква черга да ти запалят, ако досега си живеем на горещ нламаринен покрив.
Каква сигурност ти дава некъв договор, ако икономиката кара шефът ти да сънува кошмари.
Кво те плаши така наречената анархия, след като/ако живееш в БГ не си виждал никога ред( не го бъркай с клетка от преди 23 години)
Това не е политика-просто имам оф-лайн бизнес вече 22 години
 
За: Sape.ru си отива

За: Sape.ru си отива

Слабостта на такива борси като сапе-то е, че всичко е автоматизирано. Повечето са такива. Лесно се добавят линкове, но и лесно се хващат от Гугъл.

Ако ръчно добавиш линк, никой не може да докаже, че си го продал.
 
За: Sape.ru си отива

За: Sape.ru си отива

Ква черга да ти запалят, ако досега си живеем на горещ нламаринен покрив.
Каква сигурност ти дава некъв договор, ако икономиката кара шефът ти да сънува кошмари.
Кво те плаши така наречената анархия, след като/ако живееш в БГ не си виждал никога ред( не го бъркай с клетка от преди 23 години)
Това не е политика-просто имам оф-лайн бизнес вече 22 години

Ще помоля участниците в дискусията да се съсредоточат върху темата за САПЕ и Мат. Ако ще се политизира темата, redirect 301 към инвестор, бгмама и други по-широко профилирани офруми.
 
За: Re: Sape.ru си отива

За: Re: Sape.ru си отива

Андрей - сайтовете, които ти пропадат, в тях продаваш ли връзки или си купил?

Ако се пропада с купени връзки, това си е нов бизнес модел за Negative SEO директно ...

Само купувам.

И аз си мислих за черното SEO. Абсолютно е възможно според мен.

Щом връзки от сайтове, които са ръчно прегледани, минати през десетки филтри пропадат, какво остава ако купя на конкурентите връзки с червени филтри - да речем над 15 external links, content filter съдържащ само думички като ****, *******, *****, сапе и т.н. И всички с exact match anchor - че да захапе и пингвина...

Или пък ако купя 1000 връзки на цена до 2 рубли, изчакам месец да се индексира и после ги махна наведнъж... директно си заминава сайта.

Това с махането на много връзки наведнъж съм го пробвам на мои сайтове, като резултата е, че няколко дена след махането на връзките сайтовете изчезват от серпа.
 
За: Re: Sape.ru си отива

За: Re: Sape.ru си отива

Интересна работа. Една от думите, които следя от един два дена гръмна нов сайт. На първа позиция и само Sape линкове. По друга дума на първите две места бяха сайтове със Sape линкове единия си седи, а втория потъва стабилно.
 
За: Re: Sape.ru си отива

За: Re: Sape.ru си отива

SERPA за мен в момента е голям майтап. Вижте 4та позиция при търсене на "Метални врати". Може да видите и какви беклинкове има :D Сайта е там вече трети ден и гледам сеира до кога ще продължи

За сайта в sites.google.com ли говориш? Има 2 линкващи домейна според ahrefs :) И здрав keyword stuffing. Не че има нещо общо с темата де ;) Иначе не само при теб серпа е майтап. Май навсякъде е така :) Сега ако наистина всички сапе сайтове пострадат... ще стане грамофон свири, майка плаче.
 
За: Sape.ru си отива

За: Sape.ru си отива

Copy-paste от BHW( дано разберете руския, че е тъпо с превод)
Re: Crazy Links of SAPE – High PR Links with Unlimited Anchors
И почему я раньше не додумался так буржуев разводить? 80 бакинских за 100 говноссылок. Ппц... Может им ГГЛ предложить? Или со своей сеткой попробовать?

Guys, it's awesome! Sape works if choose right keywords. Sites just need some time to rank.

Cheers!
Russian webmaster
 

Горе