SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Sape.ru си отива

oggin

+Ognian Mladenov
Екип
Re: Sape.ru си отива

Е то още си работи бре Ивче :) Но като изловят сайтовете, които предлагат линкове и ще свърши. Което ме навежда на мисълта, че теориите за намаляващата тежест на линковете, май май трябва да се осъвременят :)
 
За: Sape.ru си отива

За: Sape.ru си отива

Всичко е конспирация, Станишев е виновен.
 
Re: Sape.ru си отива

Национализация на SAPE :)
 
За: Sape.ru си отива

За: Sape.ru си отива

В 18.30 днес - блокада на Орлов мост от подивели сеоисти! Долу гнъсните кутски ръце от САПЕ! :mad:


И да питам и тук, забелязвам от няколко дни, че два бели сайта, в две много конкурентни ниши се катерят нагоре. Нищо не съм правил скоро по тях, но все трябва да има причина за това. Някой с подобни наблюдения?
 
Re: Sape.ru си отива

Мисля, че вече всеки SEO специалист ще трябва да наблегне на креативността и искуството да се оптимизира.

OFF: В Пловдив протеста ще е на тепето, до Альоша. Носете по една червена роза :happy:
 
За: Sape.ru си отива

За: Sape.ru си отива

Логичното обяснение е, че сайтовете преди твоите пропадат надолу, а не че твоите се катерят нагоре. Щом са бели значи част от алгоритмите на Google все пак дават резултат.
 
За: Sape.ru си отива

За: Sape.ru си отива

Да изметем монополистите Гугъл и Майкрософт!
Искаме Велико Народно Събрание, промяна на Конституцията и национализиране на интернета!
Затвор за всички black hat активисти.
Много сме, силни сме...
 
За: Sape.ru си отива

За: Sape.ru си отива

Да запалим жиците ...
Да им спре тока в дейта центровете ...
Да им се влошат условията на труд в Г
ии и все такива кофти неща :)
 
За: Sape.ru си отива

За: Sape.ru си отива

Здравейте!

Отдавна чета форума, но вече ще взема и да пиша. Та ... купувал съм линкове в Сапе само заради руските търсачки. И си мисля, че там предимно се купуват/продават линкове по руски платформи. Не съм гледал други дали има даже. В този смисъл, проблемът с Гугъл не е за умиране (на Сапе), щом той не е основната търсачка на рускоговорящите? Нека си режат, тамошният пазар е огромен и не е фатално, че Гугъл ще ги пореже. Лидерът Яндекс е калпава търсачка, но пък май все още си обича по някакъв странен начин платените линкове и т.н.
 
Re: За: Sape.ru си отива

Re: За: Sape.ru си отива

Дреме им на руснаците за Гугъл. От друга страна sape изглежда все още си работи за проекти на български и английски. А и търсенето в mail.ru е базирано на google, ама това са само няколко процента от пазара. Ще видим.
 
За: Re: За: Sape.ru си отива

За: Re: За: Sape.ru си отива

...А и търсенето в mail.ru е базирано на google, ама това са само няколко процента от пазара. Ще видим.

В момента в mail.ru са останали само някои гугъл-фрагменти. А напълно обновеният алгоритъм е вече в режим бета на Поиск@Mail.Ru

През ноември 2012 компанията съобщи (Известия, Вести), че ще се откаже напълно от Гугъл-търсенето. Договорът им с Гугъл изтича в края на този месец и, най-вероятно, няма да бъде преподписан.
 
За: Sape.ru си отива

За: Sape.ru си отива

Да изметем монополистите Гугъл и Майкрософт!
Тъй, тъй, хубаво сте ги занареждали. Това е пътят! Вся власть - народу и чрезвычайная комиссия по борьбе с контрреволюцией!
 
За: Sape.ru си отива

За: Sape.ru си отива

Абе няма такова нещо работи си сайта нормално.

Той сайтът си работи, но въпросът е какъв ще е резултатът от него, ако решиш да го използваш.
 

Горе