SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Статус
Not open for further replies.
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Чакаме юристът да прегледа правилата и да ги пуснем предварително. Иначе друго ново няма. Може би в петък ще е ясно всичко. Записването ще става при Улублето. Ще има тема и форма за заявка и всичко необходимо.
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

2. Всеки участник, може да се включи със съществуващ домейн или поддомейн.

Значи може с домейн към който вече имаме линкове и е разработен?
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

2. Всеки участник, може да се включи със съществуващ домейн или поддомейн.

Значи може с домейн към който вече имаме линкове и е разработен?
Да
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

при другите състезания които съм виждал из нет-а искат нов домейн / събдомейн/ страница която няма линкове и не е в кеша.
Но пък от друга страна е по-добре за спонсора с развит домейн :)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Ясно е на всички нас, че редиректи и всички неща в SEO (легални) ще бъдат използвани, а дали ще почнеш с нов домейн или страница и ще пренасочиш 10 други към "новата" или ще започнеш със стара няма голямо значение. Но да видим :)
 
Последно редактирано:
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Не мисля че е чесно да се участва с разработени домейни. Няма равен старт .
Аз ще участвам заради идеята, то се вижда че ще има хора които ще почнат от второ ниво.
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

То си го пише в темата от форума на princrease - rent.bg са спонсорите

Кои ще са спонсорите?
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

По някаква странна причина не мога да видя първата страница на тая тема(темата ТУК). Дава ми някаква грешка в БД на сървъра.
 
Последно редактирано:
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

@nikoladd на темата тук в webmasterbg.org или при мен princrease.com ? Ако е тук, то може заради placecasting.com на Пламен в момента е даун. Иначе ако има някакви други проблеми в Princrease.com ще се радвам да споделите. За по-сигурно при записването ще мислим резервен вариант при пропадане на сървъра.
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Стартът трябва да е равен после които иска да ползва каквито си иска техники. Като застанеш на старта на 100 м всички са на една линия, после всеки бяга както си иска и ползва различни методи на бягане. Ако старта не е равен ще изгубите много участници, съответно и спонсора няма да е много доволен че ще намалеят баклинковете . В търговията има едно важно правило: Крайната печалба е по-голяма ако има повече оборот а не по висока надценка.
Успех на състезанието.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе