Съобщение

Collapse
No announcement yet.

SEO Съзтезание

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

Re: SEO Съзтезание

И на мен не ми се играе

Коментар

айде бъди човек де :icon_thum
      това с линковете към сайтовете на спонсорите ме изкефи , та ще ти помогна и аз с някоя стотинка ... ако слушкаш :smoker:

Коментар

Re:

Първоначално публикувано от oggin
        ами айде да е фраза ? "SEO Съзтезание" - ми се види подходяща тя па я има :-(
        Имая пича пусна предложението и при нас с неправлно написно заглавие и вече сме индексирани

Иначе и ние не бихме участвали имаме доста работа напоследък предполагам и по сео фирмите е така но един сериозен стимул би променил мнението ми МОЖЕ БИ

@MsGeR не че е лоша идеята посто е лято а стимул липсва. Ако искаш дасе доказваш направи си един сайт за сео и го избутаи в топ 10 на гугъл за съоъветите ключови думи

Коментар

Ае как го виждате някой да си зареже работата и да тръгне да се занимава ей така за едната слава...
          Сетете се кви награди даваха http://www.seoworldchampionship.com/ и пак не очастваха кой знае какви авторитети... обяснението на някой беше че най-силните в seo-то ги било страх да не се изложат... аз си мисля че просто си имат прекалено много работа.
          Иначе за оргранизирането на такова състезание... и аз съм си го мислил, но седнахме един ден с колегите на бира и се занимслихме как може да се намерят спонсори... и нещо не бяхме много във възторг накрая.

Иначе за надпиване с бира... с удоволствие бих приел, обаче в тия жеги от 2 бири и съм мата хари ;(
          А за надстрелване в CS... не ме бива ич... ама едно broodwar-че ...

Edit: На пича с домейна в hit.bg.... как ще ни докажеш, че домейна ти е нов?

Коментар

Никой не иска да участва а темата стана популярна :blacool

Коментар

За брууда съм навит, ако имаш CD key за Europe ми пиши ЛС

А темата е популярна, защото до сега не е имало хубаво състезание в България, но не мисля, че и скоро ще има. Наградата трябва да е наистина фрапантна, за да се включа. Във всеки друг случай бих се занимавал с нещо, което ще ми донесе повече от 1000 - 2000 лева еднократно.

Коментар

Първоначално публикувано от man0l
                Никой не иска да участва а темата стана популярна :blacool
                Бате ние си се състезаваме и в момента за оптимизация за търсачки например

Води клокси 1 и 2

3 и 4 не съм ги срещал или поне не помня

5 oggin

6 wikipedia

7 си ти бате

8 и 9 мисля че не съм си говорил с тях но бих се радвал да се запознаем

10 ние засега

За другите курди сео (seo) има други състезатели и други класирания

Коментар

predpriemach.com ами ти що не си казал че се състезаваме за това ? ???

Коментар

Винаги съм се чудел защо точно за тая дума се състезавате. Колко търсене има изобщо?

Коментар

Първоначално публикувано от georgimateev
                      За брууда съм навит, ако имаш CD key за Europe ми пиши ЛС
                      Нямам, ама трябва да изровя от някъде Аз не съм играл отдавна, ама фън да става

Коментар

@oggin Хехе ами аз си се състезавам за вас незнам

@ georgimateev Аз не заради търсенията ами видях че има доста фирми които излизат за него и го избрах този киурд За СЕО /SEO резултатите не бяха много ревелантни през януари ти даже имаш една статиика на блога

Каки да е надявамсе няма сърдити и ще се налеем с бирички или кои кавото пие и продължваме напред.... :friday: защото трябва да се правят кинти и да живеемкато бели хора

Коментар

Първоначално публикувано от predpriemach.com
                          Каки да е надявамсе няма сърдити и ще се налеем с бирички или кои кавото пие и продължваме напред.... :friday: защото трябва да се правят кинти и да живеемкато бели хора
                          евала за тия думи

Коментар

Значи в състезанието за "оптимизация за търсачки" съм победител вече :icon16:

Сериозно: Аз предлагам да не се състезаваме помежду си, а да съберем един отбор и да се състезаваме на някое международно състезание. Така хем имаме по-голям шанс да направим нещо, хем ще прочуем България с оптимизаторите си

Помислете по въпроса. Наградите са големи, а и всеки от форума може да помогне с нещо. Пак ще се обменя опит, даже много повече опит, защото само най-добрите идеи ще се прилагат. Само се ослушвайте за състезания като globalwarming awareness или там както беше.

Коментар

аз без да знам че се състезавам съм излязал на 7 позиция :P По скоро гледам да си поддържам блога жив и здрав и да му правя трафик че скоро си сложих адсенс. Туй за белите хора и бирата ми хареса :friday: :buttrock:

EDIT: Абе някой въобще оптимизира ли за "СЕО" ? направи ми впечатления няколко пъти вече

Коментар

cloxy - хубава идея ! ако имаш конкретно предложение - давай :buttrock:

Коментар

Изчакайте...
                                X