SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO Съзтезание

Re: SEO Съзтезание

Няма много ентусиасти а?
 
Re: SEO Съзтезание

защото едно такова мероприятие трябва да протече под добра организация за да има смисъл.
вие го приемате "малко" спонтанно (айде да си извадим пишките на масата и да си ги премерим).
ако не сте наблюдавали предното състезание можете да се разтърсите за bgwebmast и да попрочетете за пародията...
 
Re: SEO Съзтезание

nbsp каза:
защото едно такова мероприятие трябва да протече под добра организация за да има смисъл.
вие го приемате "малко" спонтанно (айде да си извадим пишките на масата и да си ги премерим).
ако не сте наблюдавали предното състезание можете да се разтърсите за bgwebmast и да попрочетете за пародията...
Идеята ми дойде от там но не мисля че е много трудно да се организира :) просто се дават 3 месеца определят се ключовата дума и след това кой каквото успее да направи :) . Поне такива ми са идеите за това мероприятие
 
Re: SEO Съзтезание

Ае да напраим състезание "Кой ще изпие най много бира" :friday: :buttrock: загубилите плащат бирата ;)
 
Re: SEO Съзтезание

аз поне не мисля да правя такова мероприятие без сериозни спонсори.
една добра награда ще привлече много участници. тогава би станало състезание.

ако участват 5-6-10 човека какво му е интересното и състезателното???
по добре да се надпиваме с бира :)

споко, ще има състезание (в неопределено бъдеще)

ако двамата сте нетърпеливи, разбира се можете да си спретнете един CS, надпиване с бира или деа знам ;D
естествено ако мнозинството желаете да правите състезание, аз не бих пречил с нищо.
просто давам моята аргументация защо мисля, че тез неща не се пускат един хубав вторник следобед щот сме се присетили....
 
Re: SEO Съзтезание

nbsp няма да участва затова ще го набедим за спонсор :friday:
то бива скръндзалък неговото ама чак па толкова не бива :cussing:
ай даи илядо лева ве марто :evil
сума ти линкове ще ти набият за форума ... сърце от камък имаш ти :p
 
Re: SEO Съзтезание

знаех си, че пак ше ме натопат да плащам аз... :D
 
Re: SEO Съзтезание

айде бъди човек де :icon_thum
това с линковете към сайтовете на спонсорите ме изкефи , та ще ти помогна и аз с някоя стотинка ... ако слушкаш :smoker:
 
Re:

Re:

oggin каза:
ами айде да е фраза ? "SEO Съзтезание" - ми се види подходяща ;) тя па я има :-(

Имая пича пусна предложението и при нас с неправлно написно заглавие и вече сме индексирани :)

Иначе и ние не бихме участвали имаме доста работа напоследък предполагам и по сео фирмите е така но един сериозен стимул би променил мнението ми МОЖЕ БИ :)

@MsGeR не че е лоша идеята посто е лято а стимул липсва. Ако искаш дасе доказваш направи си един сайт за сео и го избутаи в топ 10 на гугъл за съоъветите ключови думи :)
 
Re: SEO Съзтезание

Ае как го виждате някой да си зареже работата и да тръгне да се занимава ей така за едната слава...
Сетете се кви награди даваха http://www.seoworldchampionship.com/ и пак не очастваха кой знае какви авторитети... обяснението на някой беше че най-силните в seo-то ги било страх да не се изложат... аз си мисля че просто си имат прекалено много работа.
Иначе за оргранизирането на такова състезание... и аз съм си го мислил, но седнахме един ден с колегите на бира и се занимслихме как може да се намерят спонсори... и нещо не бяхме много във възторг накрая.

Иначе за надпиване с бира... с удоволствие бих приел, обаче в тия жеги от 2 бири и съм мата хари ;(
А за надстрелване в CS... не ме бива ич... ама едно broodwar-че ...

Edit: На пича с домейна в hit.bg.... как ще ни докажеш, че домейна ти е нов?
 
Re: SEO Съзтезание

Никой не иска да участва а темата стана популярна :blacool
 
Re: SEO Съзтезание

За брууда съм навит, ако имаш CD key за Europe ми пиши ЛС ;)

А темата е популярна, защото до сега не е имало хубаво състезание в България, но не мисля, че и скоро ще има. Наградата трябва да е наистина фрапантна, за да се включа. Във всеки друг случай бих се занимавал с нещо, което ще ми донесе повече от 1000 - 2000 лева еднократно.
 
Re: SEO Съзтезание

man0l каза:
Никой не иска да участва а темата стана популярна :blacool

Бате ние си се състезаваме и в момента за оптимизация за търсачки например :)

Води клокси 1 и 2

3 и 4 не съм ги срещал или поне не помня

5 oggin

6 wikipedia

7 си ти бате

8 и 9 мисля че не съм си говорил с тях но бих се радвал да се запознаем

10 ние засега

За другите курди сео (seo) има други състезатели и други класирания :)
 
Re: SEO Съзтезание

predpriemach.com ами ти що не си казал че се състезаваме за това ? ??? ;)
 
Re: SEO Съзтезание

georgimateev каза:
За брууда съм навит, ако имаш CD key за Europe ми пиши ЛС ;)
Нямам, ама трябва да изровя от някъде :) Аз не съм играл отдавна, ама фън да става :)
 

Горе