Съобщение

Collapse
No announcement yet.

SEO услуги

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• SEO услуги

Да пусна анонс и тук, в случай, че има заинтересовани.

Вече официално предлагам SEO услуги и консултиране относно позициониране на сайтове в Google. Тъй като фирменият ми сайт към днешна дата не е готов, кратка иформация за предлагани SEO услуги, както и данни за контакт съм публикувал в личния си блог.

Надявам се с колегите тук да сме повече партньори отколкото конкуренти, но не разчитайте на компромиси за SERP-а в моите ниши.
    Последна редакция от nbsp; 18-02-2010, 03:23 PM.

Re: SEO услуги

Успех Марто

Коментар

Добре дошъл в джунглата...много успехи и не взимай всичко на пазара, остави ни нещо : )

Коментар

Благодаря и на двамата за добрите пожелания.

Коментар

Хайде и аз за да съм различен от другите ще ти пожелая нормални клиенти... За другото... познаваме си те, знаем че ще се справиш по-добре от всички останали на БГ пазара.

Коментар

Хайде и от мен същото като мастър добри и нормални клиенти другото е ясно

Коментар

Успех, всички клиенти са нормални ако си плащат.

Коментар

Тези услуги са най-важното за рекламирането на един сайт, Успех!

Коментар

Успех и от мен!
                  Колкото повече качествени предложения, толкова по-бързо ще окапят псевдооптимизаторите!
                  Така, че аз лично се радвам за всеки, който предлага качествени услуги.
                  А хляб има за всеки.
                  Желая ти повече клиенти, които знаят какво искат, че тия дето не знаят са най-трудните и непредсказуемите )))

Коментар

Една много интересна статия за клиентите, аз поне много се забавлявах. Та, дай повече сурови и полуфабрикатни и сготвени клиенти

Коментар

Горещо препоръчвам този човек на всички читатели.

Коментар

Честито и успех, Мартине!

Пожелавам на теб и на клиентите ти само първи места в Google!

А ако имаш нужда от консултация, какво да правиш с кофтито и досадни клиенти, насреща сме

п.с. Па и Дупница е близо! P

Коментар

Първоначално публикувано от alexandar View Post
                          Горещо препоръчвам този човек на всички читатели.
                          би ли споделил защо, с някои примери ако е възможно....

Коментар

Незнайно защо, чак сега виждам тая тема, пропуснал съм старта на услугите ти - гледам че си го написал на 18-02-2010, 03:19 PM.

Марто, какво да ти пожелая освен неспирен поток от клиенти плащащи отлично.

Както казва един приятел: Не е важно колко сайта ще класираш на първо място в google, важно е колко пари ще вземеш от тях

Коментар

Първоначално публикувано от 3dweb View Post
                              Незнайно защо, чак сега виждам тая тема, пропуснал съм старта на услугите ти - гледам че си го написал на 18-02-2010, 03:19 PM.

Марто, какво да ти пожелая освен неспирен поток от клиенти плащащи отлично.

Както казва един приятел: Не е важно колко сайта ще класираш на първо място в google, важно е колко пари ще вземеш от тях
                              Конверсионен маркетинг - http://www.decart.com/go.idecs?i=934, това е едно добро решение.

Коментар

Изчакайте...
                              X