SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO услуги

nbsp

New member
Да пусна анонс и тук, в случай, че има заинтересовани. :)

Вече официално предлагам SEO услуги и консултиране относно позициониране на сайтове в Google. Тъй като фирменият ми сайт към днешна дата не е готов, кратка иформация за предлагани SEO услуги, както и данни за контакт съм публикувал в личния си блог.

Надявам се с колегите тук да сме повече партньори отколкото конкуренти, но не разчитайте на компромиси за SERP-а в моите ниши. ;)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: gvv
Re: SEO услуги

Хайде и аз за да съм различен от другите ще ти пожелая нормални клиенти... За другото... познаваме си те, знаем че ще се справиш по-добре от всички останали на БГ пазара.
 
Re: SEO услуги

Успех и от мен!
Колкото повече качествени предложения, толкова по-бързо ще окапят псевдооптимизаторите!
Така, че аз лично се радвам за всеки, който предлага качествени услуги.
А хляб има за всеки.
Желая ти повече клиенти, които знаят какво искат, че тия дето не знаят са най-трудните и непредсказуемите :))))
 
Re: SEO услуги

Една много интересна статия за клиентите, аз поне много се забавлявах. Та, дай повече сурови и полуфабрикатни и сготвени клиенти :)
 
Re: SEO услуги

Честито и успех, Мартине!

Пожелавам на теб и на клиентите ти само първи места в Google!

А ако имаш нужда от консултация, какво да правиш с кофтито и досадни клиенти, насреща сме ;)

п.с. Па и Дупница е близо! P
 
Re: SEO услуги

Горещо препоръчвам този човек на всички читатели.

би ли споделил защо, с някои примери ако е възможно....
 
Re: SEO услуги

Незнайно защо, чак сега виждам тая тема, пропуснал съм старта на услугите ти - гледам че си го написал на 18-02-2010, 03:19 PM.

Марто, какво да ти пожелая освен неспирен поток от клиенти плащащи отлично.

Както казва един приятел: Не е важно колко сайта ще класираш на първо място в google, важно е колко пари ще вземеш от тях :)
 
Re: SEO услуги

Незнайно защо, чак сега виждам тая тема, пропуснал съм старта на услугите ти - гледам че си го написал на 18-02-2010, 03:19 PM.

Марто, какво да ти пожелая освен неспирен поток от клиенти плащащи отлично.

Както казва един приятел: Не е важно колко сайта ще класираш на първо място в google, важно е колко пари ще вземеш от тях :)

Конверсионен маркетинг - http://www.decart.com/go.idecs?i=934, това е едно добро решение.
 
Re: SEO услуги

Незнайно защо, чак сега виждам тая тема, пропуснал съм старта на услугите ти - гледам че си го написал на 18-02-2010, 03:19 PM.

Марто, какво да ти пожелая освен неспирен поток от клиенти плащащи отлично.

Както казва един приятел: Не е важно колко сайта ще класираш на първо място в google, важно е колко пари ще вземеш от тях :)

И да добавя: И колко дълго ще продължаваш да ги взимаш.
 

Горе